Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

wołga gaz-21

 • Wołga GAZ-21 z Ukrainy 1967

  Na sprzedaż auto Wołga GAZ-21 z 1967 r Sprowadzone z Ukrainy Auto w pełni sprawne, wystarczy tylko zarejestrować Wszelkie koszty sprowadzenia auta zostały już załatwione Istnieje możliwość
  11900
  PLN
  Rok produkcji:
  1967
  Przebieg:
  15000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  0 KM
  Poj. silnika:
  2445 cm3
  Skrzynia:
  manualna

Jaka jest historia marki wołga gaz-21?

Wołga GAZ-21 to samochód osobowy, który był zaliczany do tak zwanego segmentu pojazdów premium. Innymi słowy model ten zapewniał przestronne miejsce, które umożliwiało przewożenie maksymalnie 5 osób w komfortowych warunkach przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy. Dzięki takim atutom prezentowany model nadawał się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym zapewniający jak najlepsze warunki jazdy nawet na bardzo dalekich trasach. Bogate wyposażenie sprawiało, że auto takie było przeznaczone przede wszystkim dla bogatszych użytkowników zainteresowanych posiadaniem najwyższej jakości pojazdu.


Prezentowany model produkcji radzieckiej Wołga GAZ-21 był wytwarzany w latach 1956-1970 jako 4-drzwiowy sedan. Auto takie charakteryzowało się solidną konstrukcją, która była odporna na działanie niekorzystnych czynników, takich jak uszkodzenia mechaniczne, awarie czy też przeciążenia związane z transportem 5 osób i ich bagaży. Nic więc dziwnego, że model ten został uznany za jeden z lepszych pojazdów rodzinnych produkcji radzieckiej. Ze względu na dość luksusowe (jak na tamte czasy) wyposażenie, auto było przeznaczone dla elit oraz bogatszych użytkowników.


Opisywane auto Wołga GAZ-21 posiadało silnik znajdujący się w przedniej części pojazdu, natomiast napędzany był on na tylną oś. Moc jednostki napędowej była przenoszona na tylne koła, dzięki zastosowaniu mechanizmu skrzyni automatycznej lub manualnej. W obu przypadkach, skrzynie te posiadały 3 przełożenia. Jeśli chodzi o silniki to w prezentowanym modelu radzieckiego samochodu stosowano jednostki napędowe o pojemności 2.5 litra oraz mocy 70, 75, 80 lub 85 koni mechanicznych.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu wołga gaz-21?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Wołga GAZ-21 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Wołga GAZ-21
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt