Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

volvo seria 900 ogłoszenia Samocholand.pl

volvo seria 900

Volvo Serii 900 to auto osobowe zaliczane do grona pojazdów klasy premium. Pojazdy tego rodzaju posiadały przestronne wnętrze pozwalające na komfortowy i bezpieczny transport maksymalnie 5 osób. Dzięki temu prezentowany model samochodu osobowego doskonale spełniał zadania auta rodzinnego zapewniającego wygodę i bezpieczeństwo nawet na dalekich dystansach. Oczywiście ze względu na fakt, że w samochodzie zastosowano wyposażenie o charakterze luksusowym, można stwierdzić, że auta takie zostały wyprodukowane z myślą o bogatszych użytkownikach, którym zależy na zapewnieniu sobie oraz swoim rodzinom jak najlepszych warunków jazdy.


Prezentowane auto Volvo Serii 900 produkowano w latach 1990-1998. Było ono dostępne jako 4-drzwiowy sedan albo 5-drzwiowe kombi wyposażonym w nowoczesny (jak na tamte czasy) sprzęt odpowiedzialny za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. 5-biegowe skrzynie manualne lub 4-biegowe przekładnie automatyczne odpowiadały za przenoszenie mocy na układ napędowy. Bardzo ważną cechą tego modelu była jego solidność, dzięki której mógł on służyć swoim użytkownikom bezproblemowo i wydajnie przez długi czas.


Jak na auta klasy premium przystało, prezentowane modele Volvo posiadały jednostki napędowe zapewniające jak najwyższy poziom dynamiki, dzięki której auto przyspieszało szybko oraz osiągało bardzo wysoką prędkość maksymalną. W modelach tych montowano silniki o pojemności 2.0, 2.5 oraz 2.9 litra, które generowały moc na poziomie 190 (2.0), 170 (2.5) oraz 184 i 204 koni mechanicznych (2.9).

Tagi: Volvo Seria 900 ogłoszenia, samochody Volvo Seria 900, sprzedam Volvo Seria 900, kupię Volvo Seria 900, nie Volvo Seria 900 allegro, nie Volvo Seria 900 olx, nie Volvo Seria 900 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt