Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

volvo seria 400 ogłoszenia Samocholand.pl

volvo seria 400

Volvo Serii 400 to pojazd osobowy zaliczany do grupy samochodów klasy C. Oznacza to, że w aucie takim zastosowano zwartą konstrukcję pomimo której możliwe jest względnie komfortowe przewożenie 5 osób. W związku z tymi informacjami można śmiało stwierdzić, że pojazd tego rodzaju nadawał się do użytkowania jako samochód rodzinny zapewniający bezpieczną i komfortową jazdę nawet na dalekich dystansach. Oprócz tego możliwe było zapewnienie odpowiedniego poziomu zwrotności, dynamiki, a także innych istotnych parametrów wpływających pozytywnie na jazdę o charakterze miejskim. Innymi słowy można zauważyć, że prezentowany model samochodu został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o ludziach szukających niedrogiego w zakupie i eksploatacji auta wielozadaniowego.


Opisywane auto Volvo Serii 400 było produkowane w latach 1988-1996 jako 5-drzwiowy liftback. Charakteryzował się on odpowiednim poziomem dynamiki pomimo zastosowania w nim względnie oszczędnych jednostek napędowych. Niski poziom spalania paliwa oraz wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo jazdy to kolejne istotne atuty prezentowanego samochodu osobowego.


W prezentowanym aucie Volvo Serii 400 zastosowano napęd na przednie koła, na które moc silnika była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej, 4-biegowej przekładni automatycznej lub bezstopniowej przekładni typu CVT. Niska masa własna sprawiała, że auto zapewniało odpowiedni poziom dynamiki jazdy pomimo zastosowania dość oszczędnych silników o pojemności 1.6, 1.7, 1.8 i 2.0 w wersji benzynowej oraz 1.9 w wersji wysokoprężnej.

Tagi: Volvo Seria 400 ogłoszenia, samochody Volvo Seria 400, sprzedam Volvo Seria 400, kupię Volvo Seria 400, nie Volvo Seria 400 allegro, nie Volvo Seria 400 olx, nie Volvo Seria 400 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt