Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

volvo s80 ogłoszenia Samocholand.pl

volvo s80

Auto osobowe marki Volvo S80 to pojazd kwalifikujący się do grona aut klasy średniej-wyższej, czyli innymi słowy był to tak zwany samochód klasy premium. Charakteryzował się on przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie 5 osób w warunkach wysokiego komfortu oraz z zachowaniem wszelkich obowiązujących standardów bezpieczeństwa. Prezentowany model wyprodukowano z myślą o bogatszych użytkownikach zainteresowanych posiadaniem wysokiej jakości pojazdu, który zapewni odpowiednie warunki jazdy dla nich oraz ich rodzin.


Modele pierwszej generacji znane pod nazwą Volvo S80 I były produkowane w latach 1998-2006 jako 4-drzwiowe sedany. W autach takich stosowano nowoczesne wyposażenie poprawiające komfort jazdy oraz zapewniające rozrywkę. Oprócz tego samochody takie posiadały sprzęt zapewniający jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu auto bardzo dobrze spełniało zadania pojazdu rodzinnego dla osób dorosłych oraz dzieci. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła. Automatyczne skrzynie z 4 lub 5 przełożeniami albo manualne przekładnie z 5 lub 6 biegami zapewniały wydajne przenoszenie mocy na napęd. Silniki 2.0-2.9 litra zapewniały moc 130-272 koni mechanicznych.


Drugą generację produkowano Volvo S80 w latach 2006-2015. Był to również bardzo solidny i bogato wyposażony pojazd. Model ten posiadał napęd na przednie koła lub na obie osie. Jeśli chodzi o skrzynie biegów to dostępne były wersje z przekładniami manualnymi posiadającymi 5 i 6 przełożeń oraz z 6-biegowymi automatami. Silniki 2.0-4.4 były bardzo dynamiczne i oferowały moc 109-315 koni mechanicznych.

Tagi: Volvo S80 ogłoszenia, samochody Volvo S80, sprzedam Volvo S80, kupię Volvo S80, nie Volvo S80 allegro, nie Volvo S80 olx, nie Volvo S80 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt