Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

volvo 850 ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Volvo
  Rok produkcji:
  1993
  Przebieg:
  291618 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  226 KM
  Poj. silnika:
  2319 cm3
  Skrzynia:
  manualna

volvo 850

Samochód osobowy marki Volvo 850 to auto zaliczane do tak zwanego segmentu D lub E. Oznacza to, że w zależności od wersji jest to model klasy średniej lub premium. W związku z tym prezentowany pojazd posiada przestronne wnętrze przystosowane do przewożenia maksymalnie 5 osób. W związku z taką cechą opisywany model nadawał się do użytkowania jako auto o charakterze rodzinnym, a dzięki bogatemu wyposażeniu i bardzo dobrym osiągom można stwierdzić, że prezentowany pojazd był przeznaczony głównie dla użytkowników o bardziej zasobnych portfelach. Jednocześnie auta takie nie były aż tak drogie jak pojazdy klasy luksusowej.


Opisywany model samochodu Volvo 850 był produkowany od 1991 do 1996 roku jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Jak na auto klasy premium przystało, model ten posiadał wiele elementów wyposażenia, dzięki którym jazda nawet na dalekiej trasie nie była nudna, niewygodna ani niebezpieczna. Oprócz tego warto pamiętać o ogromnym atucie, jakim była duża solidność. Dzięki takim zaletom prezentowane auto nadawało się do użytkowania jako pojazd o charakterze rodzinnym przeznaczony do dalszych wypadów.


Masa własna prezentowanego auta Volvo 850 sięgała poziomu 1365 kilogramów. Jeśli chodzi o przenoszenie mocy silnika na napęd to odpowiedzialne były za to mechanizmy takie jak manualne skrzynie biegów z 5 przełożeniami lub skrzynie automatyczne z 4 przełożeniami. Paleta silników była bardzo szeroka i obejmowała jednostki napędowe charakteryzujące się pojemnością 2.0-2.5 litra, których moc sięgała poziomu 126-250 koni mechanicznych.

Tagi: Volvo 850 ogłoszenia, samochody Volvo 850, sprzedam Volvo 850, kupię Volvo 850, nie Volvo 850 allegro, nie Volvo 850 olx, nie Volvo 850 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt