Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

volkswagen bora ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Volkswagen
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  306500 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  90 KM
  Poj. silnika:
  1897 cm3
  Skrzynia:
  manualna

volkswagen bora

Volkswagen Bora to model niemieckiego samochodu osobowego zaliczanego do grona pojazdów kompaktowych. Oznacza to, że opisywane auto charakteryzowało się zwartą konstrukcją, pomimo której było ono w stanie przewozić maksymalnie 5 osób w komfortowych warunkach i z zapewnieniem bezpieczeństwa jazdy. Dzięki takim cechom opisywany model niemieckiego samochodu może być użytkowany jako auto o charakterze rodzinnym. Oprócz tego pojazd ten spełniał zadania samochodu miejskiego zapewniającego regularny, tani, dynamiczny i bezpieczny transport na krótkich dystansach (praca, miasto, szkoła, itp.).


Pierwsza wersja opisywanego modelu Volkswagen Bora była produkowana w latach 1998-2010 jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. W standardowym wyposażeniu tego auta można było znaleźć elementy i urządzenia, takie jak poduszki powietrzne, ABS, system kontroli trakcji, klimatyzacja, ESP. Dzięki tym oraz innym elementom wyposażenia, jazda opisywanym modelem samochodu była komfortowa, bezpieczna oraz bezproblemowa nawet w przypadku pokonywania dalekich dystansów. Był to model z napędem na przednie lub cztery koła wyposażony w 5 i 6-biegowe skrzynie manualne oraz 4, 5 i 6-biegowe automaty. Silniki 1.6-2.8 litra generowały moc 68-204 koni mechanicznych.


Druga, nowocześniejsza wersja Volkswagen Bora była wytwarzana od 2005-2010 roku. Model ten posiadał podobne wyposażenie w porównaniu z wersją pierwszą. W aucie tym zastosowano napęd na przednie lub cztery koła, a moc była na nie przenoszona przez skrzynie manualne z 5 i 6 biegami, półautomatyczne z 6 i 7 biegami oraz automatyczne z 6 przełożeniami. Silniki 1.6-2.0 litra oferowały moc na poziomie 102-200 koni mechanicznych.

Tagi: Volkswagen Bora ogłoszenia, samochody Volkswagen Bora, sprzedam Volkswagen Bora, kupię Volkswagen Bora, nie Volkswagen Bora allegro, nie Volkswagen Bora olx, nie Volkswagen Bora otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt