Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

toyota yaris verso ogłoszenia Samocholand.pl

toyota yaris verso

Toyota Yaris Verso to samochód typu minivan charakteryzujący się małym rozmiarem, pomimo którego zapewniona jest odpowiednia ilość miejsca do przewożenia maksymalnie 5 osób. Dzięki temu model ten doskonale wywiązywał się z zadań samochodu rodzinnego, ale również posiadał wiele cech pojazdu o charakterze miejskim. W związku z tym mógł być również użytkowany przez osoby szukające niedrogiego modelu oferującego możliwość regularnych, tanich, komfortowych i bezpiecznych dojazdów do pracy, miasta, szkoły, itp. Innymi słowy można stwierdzić, że opisywane auto osobowe zostało wyprodukowane z myślą o ludziach szukających pojazdu o charakterze wielozadaniowym.


Opisywany samochód Toyota Yaris Verso był produkowany w latach 1999-2005 jako 5-drzwiowy minivan. Był to solidny pojazd odporny na różne uszkodzenia mechaniczne, obciążenia, a także przeciążenia generowane przez przewożenie maksymalnej liczby osób i bagaży na dalekich dystansach. Warto dodać, że w prezentowanym aucie zastosowano nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki.


Prezentowany pojazd Toyota Yaris Verso posiadał napęd na przednią oś, ale oferowane były również bardziej dynamiczne wersje z napędem na obie osie. Auto dysponowało zbiornikiem paliwa o pojemności 45 litrów. Silniki o pojemności 1.3, 1.4 oraz 1.5 litra zapewniały moc na poziomie 86, 75 oraz 105 koni mechanicznych. Dzięki temu auto było odpowiednio dynamiczne, ale jednocześnie nie spalało dużych ilości paliwa. Oznacza to, że pojazd posiadał dynamiczny i jednocześnie ekonomiczny charakter.

Tagi: Toyota Yaris Verso ogłoszenia, samochody Toyota Yaris Verso, sprzedam Toyota Yaris Verso, kupię Toyota Yaris Verso, nie Toyota Yaris Verso allegro, nie Toyota Yaris Verso olx, nie Toyota Yaris Verso otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt