Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

toyota urban cruiser ogłoszenia Samocholand.pl

toyota urban cruiser

Toyota Urban Cruiser to samochód osobowy należący do grupy pojazdów klasy sportowo-użytkowej. Innymi słowy jest to pojazd sportowo-użytkowy oferujący przestronne wnętrze dla maksymalnie 5 osób. Dzięki temu atutowi, prezentowane auto jest użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Model ten zapewnia bardzo komfortowe oraz bezpieczne warunki podróży nawet na bardzo dalekich dystansach. Samochód ten stworzono z myślą o ludziach szukających auta rodzinnego zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy nie tylko po szosie, ale również w terenie.


Prezentowany pojazd Toyota Urban Cruiser jest produkowany od 2008 roku. Model ten charakteryzuje się przede wszystkim solidną, wzmocnioną konstrukcją. Dzięki niej opisywany samochód radzi sobie bardzo dobrze z obciążeniami i przeciążeniami generowanymi w czasie przewożenia 5 osób na trasie terenowej. Warto dodać, że dostępne są dwie wersje wyposażeniowe o nazwie Luna oraz Sol, które obejmują sprzęt zapewniający najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Toyota Urban Cruiser to samochód osobowy, w którym zastosowano napęd na przednie koła lub napęd na cztery osie radzący sobie bardzo dobrze z pokonywaniem tras terenowych. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 6-biegowej przekładni manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 1.3 litra oferują moc maksymalną na poziomie 99-100 koni mechanicznych, natomiast jednostka dieslowska o pojemności 1.4 litra produkuje moc 90 koni mechanicznych. Atutem tych silników jest niskie zużycie paliwa na poziomie 4,9-5,5 litra w cyklu mieszanym.

Tagi: Toyota Urban Cruiser ogłoszenia, samochody Toyota Urban Cruiser, sprzedam Toyota Urban Cruiser, kupię Toyota Urban Cruiser, nie Toyota Urban Cruiser allegro, nie Toyota Urban Cruiser olx, nie Toyota Urban Cruiser otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt