Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

toyota tundra ogłoszenia Samocholand.pl

toyota tundra

Toyota Tundra to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów klasy pickup. Oznacza to, że opisywany model auta nie zapewnia bardzo przestronnego wnętrza charakterystycznego dla auta rodzinnego, ale w zamian za to oferowana jest duża tylna przestrzeń pozwalająca na transport ciężkich ładunków posiadających nietypowe gabaryty. W związku z tym, prezentowany samochód spełnia zadania auta osobowo-dostawczego użytkowanego przez rolników, użytkowników prywatnych, a także przez małe i średnie firmy, których działalność wiąże się pośrednio, a także bezpośrednio z koniecznością transportu różnych ładunków.


Pierwszą generację opisywanego Toyota Tundra samochodu produkowano w latach 2000-2006. Model ten dostępny był w wersji 2 oraz 4-drzwiowej. Auto takie było bardzo solidnym samochodem utrzymującą ciężar sporych ładunków oraz przewożonych osób. W aucie tym moc była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych, a także 4 i 5-biegowych automatów. Silniki o pojemności 3.4, 4.0 oraz 4.7 litra zapewniały moc na poziomie 190, 236 oraz 245 koni mechanicznych.


Druga generacja Toyota Tundra jest produkowana od 2007 roku. Auto tego typu jest również bardzo solidne oraz dysponuje wyłącznie automatycznymi skrzyniami biegów posiadającymi 5 lub 6 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to dostępne są silniki 4.0-5.7 litra, które produkują moc na poziomie 236-310 koni mechanicznych. Pozwala ona na wydajne i dynamiczne pokonywanie krótkich oraz dalekich dystansów z nawet bardzo dużym obciążeniem.

Tagi: Toyota Tundra ogłoszenia, samochody Toyota Tundra, sprzedam Toyota Tundra, kupię Toyota Tundra, nie Toyota Tundra allegro, nie Toyota Tundra olx, nie Toyota Tundra otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt