Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

toyota mr2

 • Toyota MR2 BENZYNA , SKÓRA, SUPER STAN

  Mam do sprzedania samochód Toyota MR2 z 2001 r. Cena netto , do negocjacji . Silnik 1.8 benzyna o mocy 140 KM .
  14900
  PLN
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  96000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  140 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Skrzynia:
  manualna

Jaka jest historia marki toyota mr2?

Toyota MR2 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy sportowej. Oznacza to, że prezentowany model posiadał sprzęt i technologie odpowiedzialne za zapewnianie bardzo wysokich osiągów charakterystycznych dla tych generowanych przez auta biorące udział w wyścigach i rajdach samochodowych. Oczywiście model ten wyposażony został w najwyższej jakości sprzęt oraz elementy mechaniczne i technologiczne, dzięki którym auto zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa pomimo szybkiej jazdy. Taki sprzęt pozwolił na dopuszczenie tego auta do normalnego ruchu drogowego.


Prezentowany samochód Toyota MR2 był produkowany od 1984 roku do 2007 roku. Przez cały ten czas powstały trzy generacje tego modelu. Wersje te różniły się od siebie nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanymi technologiami, a także innymi rozwiązaniami mechanicznymi i wyposażeniem. Dzięki temu opisywane modele spełniały rygorystyczne wymagania użytkowników oraz były zgodne z normami jakościowymi obowiązującymi w branży motoryzacyjnej. Wszystkie generacje były odporne na negatywne działanie przeciążeń związanych z jazdą z wysoką prędkością.


W latach 1999-2007 produkowana była najnowsza, trzecia generacja opisywanego samochodu Toyota MR2. Był to pojazd 2-miejscowy, który nie służył jako samochód o charakterze rodzinnym. Wersja W30 stanowiąca trzecią generację posiadała 5 i 6-biegową skrzynię manualną, a także 6-biegową przekładnię sekwencyjną. Silnik o pojemności 1.8 litra oferował moc na poziomie 138 koni mechanicznych.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota mr2?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Toyota MR2 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Toyota MR2
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt