Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

toyota hilux

 • Toyota Hilux 2.4 SR5 4x4 aut Navi, Demo, serwis ASO, VAT 23%

  Samochód demonstracyjny w Naszym salonie, serwisowany w ASO, bezwypadkowy, faktura VAT 23% Wersja wyposażenia SR5 4x4 Automatyczna skrzynia biegów, Nawigacją, Orurowanie i wykładziną PCV skrzyni
  155900
  PLN
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  11000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  2494 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki toyota hilux?

Toyota Hilux to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów o charakterze terenowym. Warto dodać, że przewożenie osób nie jest jedynym przeznaczeniem tego auta. Jest ono bowiem dostępne w wersji nadwozia pickup, więc umożliwia ono również transport różnych towarów, przedmiotów, narzędzi, itp. W związku z tym opisywane auto jest wykorzystywane nie tylko przez użytkowników prywatnych, ale również przez różne firmy, których działalność jest pośrednio lub bezpośrednio związana z przewozem ładunków na krótkich, a także długich dystansach. Prezentowane auto zostało wyprodukowane z myślą o użytkownikach, którym zależy na możliwości transportu nie tylko na drogach asfaltowych, ale również w terenie.


Opisywany samochód Toyota Hilux jest produkowany od 1968 roku i przez cały ten czas wytworzono siedem generacji. Wszystkie te modele charakteryzowały się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było utrzymywanie bardzo ciężkich ładunków oraz innych obciążeń generowanych w czasie przewozu pasażerów i towarów w trasach terenowych.


Od 2005 roku produkowana jest siódma generacja opisywanego modelu Toyota Hilux. Auto takie w zależności od wersji jest przystosowane do przewożenia maksymalnie 2-5 osób. Jego ważnym atutem jest oczywiście jego ładowność. Model ten dysponuje wyposażeniem poprawiającym poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Ten 2 lub 4-drzwiowy pickup to samochód osobowo-dostawczy wyposażony w napęd na tylne koła lub na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na takie elementy napędowe przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4 i 5-biegowej przekładni automatycznej.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota hilux?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Toyota Hilux jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Toyota Hilux
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt