Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

toyota hilux ogłoszenia Samocholand.pl

toyota hilux

Toyota Hilux to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów o charakterze terenowym. Warto dodać, że przewożenie osób nie jest jedynym przeznaczeniem tego auta. Jest ono bowiem dostępne w wersji nadwozia pickup, więc umożliwia ono również transport różnych towarów, przedmiotów, narzędzi, itp. W związku z tym opisywane auto jest wykorzystywane nie tylko przez użytkowników prywatnych, ale również przez różne firmy, których działalność jest pośrednio lub bezpośrednio związana z przewozem ładunków na krótkich, a także długich dystansach. Prezentowane auto zostało wyprodukowane z myślą o użytkownikach, którym zależy na możliwości transportu nie tylko na drogach asfaltowych, ale również w terenie.


Opisywany samochód Toyota Hilux jest produkowany od 1968 roku i przez cały ten czas wytworzono siedem generacji. Wszystkie te modele charakteryzowały się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było utrzymywanie bardzo ciężkich ładunków oraz innych obciążeń generowanych w czasie przewozu pasażerów i towarów w trasach terenowych.


Od 2005 roku produkowana jest siódma generacja opisywanego modelu Toyota Hilux. Auto takie w zależności od wersji jest przystosowane do przewożenia maksymalnie 2-5 osób. Jego ważnym atutem jest oczywiście jego ładowność. Model ten dysponuje wyposażeniem poprawiającym poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Ten 2 lub 4-drzwiowy pickup to samochód osobowo-dostawczy wyposażony w napęd na tylne koła lub na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na takie elementy napędowe przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4 i 5-biegowej przekładni automatycznej.

Tagi: Toyota Hilux ogłoszenia, samochody Toyota Hilux, sprzedam Toyota Hilux, kupię Toyota Hilux, nie Toyota Hilux allegro, nie Toyota Hilux olx, nie Toyota Hilux otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt