Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

tesla model s ogłoszenia Samocholand.pl

tesla model s

Samochód osobowy marki Tesla Model S to pojazd elektryczny zaliczany do grona samochodów klasy premium. Oznacza to, że opisywany model jest autem posiadającym przestronne wnętrze dla 5, a nawet 7 osób, a jego ogromnym atutem jest bardzo bogate wyposażenie. Dzięki tym wszystkim mocnym stronom prezentowanego samochodu, model ten jest w stanie doskonale spełniać zadania auta o charakterze rodzinnym. Pojazd ten zapewnia bardzo dobre warunki obejmujące komfort i najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Samochód ten wyprodukowano z myślą o ludziach poszukujących bardzo dobrego, dynamicznego, komfortowego i ekonomicznego auta na dalekie dystanse.


Opisywany samochód Tesla Model S jest produkowany od 2012 roku jako 5-drzwiowy liftback. Model ten jest wyposażony bogato w sprzęt, taki jak tablet multimedialny, klimatyzacja, radio, nawigacja, systemy zapewniające dostęp do Internetu, światła LED doświetlające zakręty oraz wiele innych urządzeń i elementów odpowiadających za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa.


Tesla Model S to samochód osobowy posiadający napęd na tylne koła. Bardzo ważną cechą tego modelu jest jednak fakt, że opisywane auto posiada silniki elektryczne charakteryzujące się dużym zasięgiem oraz ekonomicznym charakterem. W związku z brakiem konieczności spalania paliwa silniki takie są również bardzo korzystne dla środowiska. W zależności od wybranej jednostki napędowej, auto generuje moc na poziomie 302, 360 oraz 416 koni mechanicznych. Zapewnia więc bardzo dynamiczną podróż.

Tagi: Tesla Model S ogłoszenia, samochody Tesla Model S, sprzedam Tesla Model S, kupię Tesla Model S, nie Tesla Model S allegro, nie Tesla Model S olx, nie Tesla Model S otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt