Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

suzuki sx4 s-cross ogłoszenia Samocholand.pl

suzuki sx4 s-cross

Suzuki SX4 S-Cross to pojazd osobowy zaliczany do grona kompaktowych crossoverów. Auto takie pomimo swoich małych rozmiarów pozwala na transport maksymalnie 5 osób i w związku z taką cechą model ten może być użytkowany jako samochód o charakterze rodzinnym na dalsze trasy. Kierowca oraz pasażerowie mają zapewnione bardzo dobre warunki jazdy obejmujące wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa. Oznacza to, że opisywany model został wyprodukowany z myślą o użytkownikach, którym zależy na nowoczesnym aucie, które zapewni bardzo dobre warunki jazdy na różnych dystansach.


Prezentowane auto Suzuki SX4 S-Cross posiada bardzo solidną konstrukcję, dzięki której możliwe jest przewożenie 5 osób oraz ich bagaży. W związku z tym auto radzi sobie wydajnie i bezproblemowo z przewożeniem dużych obciążeń. Dzięki bogatemu wyposażeniu zapewniającemu najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa jazdy ten 5-drzwiowy samochód nadaje się do użytkowania nawet na dalszych dystansach. Oznacza to, że jazda w dalekiej trasie nie jest męcząca, niewygodna ani niebezpieczna. Rodzaj sprzętu i systemów stosowanych w samochodzie zależy od wybranej wersji wyposażeniowej.


Opisywany samochód Suzuki SX4 S-Cross to model posiadający napęd na przednie koła, ale dostępne są również bardziej dynamiczne i uterenowione wersje z napędem na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki napęd przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Silniki benzynowe oraz dieslowskie o pojemności 1.6 litra oferują moc na wysokim poziomie 120 koni mechanicznych. Dzięki temu auto pokonuje dalekie dystanse w krótkim czasie.

Tagi: Suzuki SX4 S-Cross ogłoszenia, samochody Suzuki SX4 S-Cross, sprzedam Suzuki SX4 S-Cross, kupię Suzuki SX4 S-Cross, nie Suzuki SX4 S-Cross allegro, nie Suzuki SX4 S-Cross olx, nie Suzuki SX4 S-Cross otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt