Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

suzuki grand vitara ogłoszenia Samocholand.pl

suzuki grand vitara

Suzuki Grand Vitara to samochód osobowy o charakterze sportowo-użytkowym. Jest to więc tak zwany pojazd typu SUV. Charakteryzuje się on przestronnym wnętrzem, w którym możliwe było przewożenie maksymalnie 5 osób w komfortowych i co najważniejsze, bezpiecznych warunkach. Oznacza to, że samochód ten nadawał się do użytkowania jako auto rodzinne na dalekie dystanse. Wyprodukowano go z myślą o użytkownikach, którzy chcieli zapewnić sobie oraz swoim rodzinom jak najlepsze warunki jazdy nie tylko po trasach asfaltowych, ale również po drogach polnych i trasach terenowych.


Pierwsza generacja prezentowanego modelu Suzuki Grand Vitara była produkowana w latach 1998-2005. Był to samochód charakteryzujący się solidną konstrukcją będącą w stanie utrzymać obciążenia i przeciążenia generowane w związku z transportem 5 osób w warunkach terenowych, itp. Ten 3 lub 5-drzwiowy SUV (dostępny był również 2-drzwiowy kabriolet) posiadał napęd na tylne lub na wszystkie koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowego automatu. Silniki zapewniały odpowiednią dynamikę i wydajność jazdy w nawet bardzo trudnych warunkach.


Drugą generację modelu Suzuki Grand Vitara produkowano w latach 2005-2014. Był to również solidny i dobrze wyposażony samochód zapewniający wydajną, komfortową i bezpieczną jazdę w różnych warunkach. W skład wyposażenia wchodził system ABS, poduszki powietrzne, klimatyzacja, itp. Auto, tak jak w wersji pierwszej posiadało napęd na tylne koła lub na obie osie, a moc była na nie przenoszona przez 5-biegową skrzynię manualną lub 4 i 5-biegowe automaty. Silniki 2.4 oraz 3.2 litra oferowały moc na poziomie 169 i 233 koni mechanicznych.

Tagi: Suzuki Grand Vitara ogłoszenia, samochody Suzuki Grand Vitara, sprzedam Suzuki Grand Vitara, kupię Suzuki Grand Vitara, nie Suzuki Grand Vitara allegro, nie Suzuki Grand Vitara olx, nie Suzuki Grand Vitara otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt