Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

suzuki celerio ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Suzuki
  Rok produkcji:
  2017
  Przebieg:
  1 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  68 KM
  Poj. silnika:
  998 cm3
  Skrzynia:
  manualna
  • Sprzedam » Suzuki
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  3438 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  67 KM
  Poj. silnika:
  1000 cm3
  Skrzynia:
  manualna

suzuki celerio

Suzuki Celerio to auto osobowe zaliczane do grona pojazdów klasy miejskiej. Jest to więc model charakteryzujący się małym rozmiarem oraz niską masą własną. Dzięki temu zapewnia wiele parametrów niezbędnych w jeździe miejskiej. W związku ze swoją ograniczoną przestrzenią wewnętrzną, opisywany model niestety nie nadaje się do użytkowania na dłuższą metę jako pojazd rodzinny (no chyba, że korzystają z niego małe rodziny). O wiele bardziej nadaje się on dla osób szukających taniego w eksploatacji, wydajnego pojazdu oferującego możliwość codziennego transportu na krótkich dystansach: do pracy, miasta, szkoły, na zakupy, itp.


Opisywany samochód Suzuki Celerio jest produkowany od 2014 roku aż po dziś dzień jako 5-drzwiowy hatchback. Jest on wyposażony w sprzęt, dzięki któremu jazda miejska oraz trochę dalsze dystanse są pokonywane w sposób wygodny, pewny, a także bezpieczny. Najważniejszą cechą tego modelu jest fakt, że posiada on niską masę własną. Dzięki temu stosowane są w nim bardzo małe i oszczędne silniki, a mimo to pojazd nie traci swojej dynamiki. Pozwala to na wypracowanie sporych oszczędności na paliwie bez konieczności rezygnowania z dobrego przyspieszenia oraz prędkości maksymalnej.


Prezentowany samochód Suzuki Celerio jest wyposażony w napęd na przednią oś. Moc silnika jest przenoszona na nią przy pomocy 5-biegowych skrzyń manualnych lub automatycznych z taką samą liczbą przełożeń, albo automatycznych bezstopniowych. Silniki o pojemności 0.8 oraz 1.0 litra nie zużywają zbyt wiele paliwa, ale mimo to auto generuje zadowalające osiągi.

Tagi: Suzuki Celerio ogłoszenia, samochody Suzuki Celerio, sprzedam Suzuki Celerio, kupię Suzuki Celerio, nie Suzuki Celerio allegro, nie Suzuki Celerio olx, nie Suzuki Celerio otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt