Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

subaru legacy ogłoszenia Samocholand.pl

subaru legacy

Samochód osobowy marki Subaru Legacy to pojazd zaliczany do grona aut klasy średniej. W związku z tym cechą charakterystyczną takiego modelu jest przestronne wnętrze przystosowane do przewożenia maksymalnie 5 osób (kierowca + 4 pasażerów). Ludzie użytkujący takiego samochodu mają zapewnione bardzo dobre warunki jazdy związane z wysokim poziomem komfortu, a także bezpieczeństwa. Dzięki takim atutom, Subaru Legacy spełnia zadania auta rodzinnego zapewniającego dynamiczny, wygodny i bezpieczny transport nawet na długich trasach.


Opisywany samochód Subaru Legacy  jest produkowany od 1989 roku aż do dziś. Przez cały ten czas powstało aż 6 generacji prezentowanego modelu. Obejmowały one różne usprawnienia oraz zmianę wyglądu zewnętrznego. Dzięki takim modernizacjom auto było stale dopasowywane do wymagań użytkowników, a także zapewniana była jego zgodność z rygorystycznymi normami jakościowymi obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym w branży samochodów osobowych. Jeśli chodzi o wyposażenie to modele Legacy posiadały standardowy sprzęt charakterystyczny dla większości pojazdów klasy średniej.


Od 2014 roku na rynku jest oferowany model Subaru Legacy  szóstej generacji. Samochód ten to 4-drzwiowy sedan z napędem na cztery koła. Bardzo ważną cechą jest duża dynamika jazdy zapewniana temu pojazdowi przez silniki o pojemności 2.5 oraz 3.6 litra. Zapewniają one moc na poziomie 173 oraz 252 koni mechanicznych, która przekłada się na bardzo dobre przyspieszenie oraz wysoką prędkość maksymalną. Pozwoli to na dość szybkie pokonywanie dalekich dystansów.

Tagi: Subaru Legacy ogłoszenia, samochody Subaru Legacy, sprzedam Subaru Legacy, kupię Subaru Legacy, nie Subaru Legacy allegro, nie Subaru Legacy olx, nie Subaru Legacy otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt