Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

subaru b9 tribeca

Jaka jest historia marki subaru b9 tribeca?

Subaru B9 Tribeca to samochód osobowy, który kwalifikuje się do grona pojazdów typu SUV. Model tego rodzaju był więc autem, które mogło się poszczycić przestronnym wnętrzem umożliwiającym przewożenie 7 osób. W związku z tym model ten nadawał się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym. Jego rodzinny charakter podkreślało wyposażenie, dzięki któremu nawet długa trasa była komfortowa, a także bardzo bezpieczna. Auto wyprodukowano dla ludzi poszukujących wielofunkcyjnego samochodu rodzinnego radzącego sobie nie tylko na normalnych drogach, ale również na trasach terenowych.


Opisywany pojazd Subaru B9 Tribeca wytwarzano w latach 2005-2014. Bardzo ważną cechą tego auta była solidna konstrukcja utrzymująca ciężar 7 osób, bagaży oraz przeciążenia generowane w czasie jazdy w warunkach terenowych. Jeśli chodzi o wyposażenie to w samochodzie tym można było znaleźć ekran 9-calowy, odtwarzacz DVD, konsolę gier wideo czy też kamerę. Te oraz inne elementy wyposażenia sprawiały, że jazda nie była nudna, a poziom jej komfortu i bezpieczeństwa był bardzo wysoki.


Prezentowany Subaru B9 Tribeca to 5-drzwiowy SUV, które wyposażono w napęd na cztery koła. Moc silnika była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni automatycznej. W modelu tym zastosowano jednostki napędowe o pojemności 3.0 litra o mocy 245 koni mechanicznych. Oprócz tego w prezentowanym samochodzie zastosowano również silnik o pojemności 3.6 litra, który generował moc na poziomie 260 koni mechanicznych. Dzięki temu auto zapewniało bardzo duży poziom dynamiki.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu subaru b9 tribeca?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Subaru B9 Tribeca jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Subaru B9 Tribeca
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt