Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ssangyong musso ogłoszenia Samocholand.pl

ssangyong musso

Pojazd osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą SsangYong Musso to auto typu SUV, które charakteryzowało się bardzo przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie maksymalnie 5, a nawet 7 osób. W związku z tym auto takie mogło być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Model ten oferował odpowiednio wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy, dzięki któremu możliwe było pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów bez narzekania na ciasnotę oraz inne niedogodności czy też brak bezpieczeństwa. Model ten wyprodukowano z myślą o użytkownikach szukających wydajnego samochodu dla dużej rodziny, który poradzi sobie nie tylko z jazdą po szosie, ale również po drodze polnej czy też innej trasie terenowej.


Opisywane auto SsangYong Musso było produkowane w latach 1993-2005 jako 5-drzwiowy SUV. W związku ze swoim wykorzystaniem terenowo-rodzinnym, model ten charakteryzował się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której był on w stanie utrzymać obciążenia generowane przez 7 osób oraz przewożone ładunki i bagaże. Dodatkowo zapewniona była wysoka odporność na przeciążenia związane z jazdą w terenie.


Prezentowany samochód SsangYong Musso był produkowany ze stałym lub dołączanym napędem na cztery koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe o pojemności 2.0-3.2 litra oferowały moc na poziomie 135-220 koni mechanicznych, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 2.3-2.9 litra zapewniały moc sięgającą poziomu 77-120 koni mechanicznych.

Tagi: SsangYong MUSSO ogłoszenia, samochody SsangYong MUSSO, sprzedam SsangYong MUSSO, kupię SsangYong MUSSO, nie SsangYong MUSSO allegro, nie SsangYong MUSSO olx, nie SsangYong MUSSO otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt