Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

smart forfour ogłoszenia Samocholand.pl

smart forfour

Smart Forfour to model samochodu osobowego zaliczany do grupy pojazdów klasy B. Oznacza to, że cechą charakterystyczną tego modelu jest mały rozmiar. Co prawda auto jest w stanie pomieścić 4-5 osób (w zależności od wybranej generacji), jednak jego użytkowanie w formie pojazdu rodzinnego może być niepraktycznie i niekomfortowe. Głównym przeznaczeniem tego modelu jest zapewnianie dynamicznego, komfortowego i ekonomicznego transportu na krótkich dystansach do pracy, szkoły, miasta, itp.


Pierwsza generacja modelu Smart Forfour była wytwarzana w latach 2004-2006. Model ten wyposażony był w ABS z ESP, poduszki powietrzne, elektryczne szyby przednie oraz wiele innych elementów, dzięki którym jazda była bezpieczna, a także komfortowa dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Model posiadał napęd na przednie koła oraz silniki o pojemności 1.0-1.5 litra generujące moc na poziomie 63-177 koni mechanicznych.


Druga generacja jest wytwarzana od 2014 roku. Smart Forfour II jest pojazdem 4-miejscowym dostępnym jako 5-drzwiowy hatchback. Wyposażenie tego modelu jest bogate i również wpływa pozytywnie na poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Istotną sprawą jest bardzo niska masa własna tego auta. Dzięki niej można zapewnić samochodowi bardzo dynamiczny charakter i wysoki poziom zwrotności pomimo zastosowania małych oraz oszczędnych jednostek napędowych o pojemności 0.9 i 1.0 litra o mocy 90 oraz 71 koni mechanicznych. Pojazd ten posiada napęd na tylną oś co odróżnia go od większości modeli samochodów o charakterze miejskim.

Tagi: Smart Forfour ogłoszenia, samochody Smart Forfour, sprzedam Smart Forfour, kupię Smart Forfour, nie Smart Forfour allegro, nie Smart Forfour olx, nie Smart Forfour otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt