Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

skoda yeti ogłoszenia Samocholand.pl

skoda yeti

Skoda Yeti to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów osobowych o charakterze sportowo-użytkowym. Jest to więc auto typu SUV charakteryzujące się przestronnym wnętrzem dla 5 osób. W związku z tym pojazd taki może spełniać zadania auta rodzinnego, tym bardziej, że oferuje on wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że auto takie zostało wyprodukowane z myślą o ludziach szukających wydajnego auta rodzinnego, które poradzi sobie bardzo dobrze nie tylko z jazdą po szosach, ale również w terenie o średnim i umiarkowanym stopniu trudności.


Istotnym atutem opisywanego samochodu Skoda Yeti jest fakt, że posiada on bardzo solidną konstrukcję, dzięki której jest on odporny na przeciążenia generowane przez jazdę z kompletem pasażerów w warunkach terenowych. Model ten jest produkowany od 2009 roku aż po dziś dzień. Jeśli chodzi o wyposażenie to jest ono bardzo bogate i nowoczesne, więc dzięki niemu możliwe jest zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy nie tylko na krótkich, a także długich dystansach.


Opisywany samochód Skoda Yeti posiada napęd na przednie koła oraz na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na napęd przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej albo 6 lub 7-biegowej przekładni automatycznej. Ten 5-drzwiowy SUV jest wyposażony w silniki benzynowe o pojemności 1.2, 1.4 oraz 1.8 litra zapewniające moc na poziomie 105, 122 oraz 160 koni mechanicznych. Oprócz tego oferowane są jednostki napędowe o pojemności 2.0 litra oraz mocy 110, 140 oraz 170 koni mechanicznych.

Tagi: Skoda Yeti ogłoszenia, samochody Skoda Yeti, sprzedam Skoda Yeti, kupię Skoda Yeti, nie Skoda Yeti allegro, nie Skoda Yeti olx, nie Skoda Yeti otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt