Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

skoda rapid ogłoszenia Samocholand.pl

skoda rapid

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Skoda Rapid to model produkcji czeskiej kwalifikujący się do segmentu C czyli innymi słowy jest to samochód kompaktowy. Charakteryzuje się on dość zwartą konstrukcją, ale mimo to umożliwia on przewożenie maksymalnie 5 osób w komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Dzięki temu model ten może być użytkowany jako samochód rodzinny, ale oprócz tego doskonale radzi sobie ze spełnianiem zadań auta miejskiego. Prezentowane auto zostało wyprodukowane z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem taniego w eksploatacji samochodu wielozadaniowego.


Na przestrzeni dziejów powstało kilka wersji auta Skoda Rapid. Najnowsza z nich jest produkowana aż po dziś dzień od 2012 roku. Model ten jest produkowany przez niemiecką firmę Volkswagen pod czeską marką Skoda. Auto takie zalicza się nawet do segmentu B czyli jest minimalnie mniejsze od tradycyjnych aut kompaktowych klasy C. W pojeździe tym zastosowano wiele nowoczesnych systemów i rozwiązań technicznych, dzięki którym auto jest dynamiczne, komfortowe, a także bardzo bezpieczne dla kierowcy i wszystkich pasażerów.


Ten 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy liftback Skoda Rapid to auto posiadające napęd na przednią oś. Moc silnika jest na nią przenoszona przy pomocy 7-biegowej skrzyni półautomatycznej lub 5 albo 6-biegowej skrzyni o charakterze manualnym. Jednostki napędowe o pojemności 1.2-1.6 litra zastosowane w tym modelu produkują moc sięgającą poziomu 75-122 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna osiągana przez takie jednostki napędowe to poziom 172-203 km/h.

Tagi: Skoda RAPID ogłoszenia, samochody Skoda RAPID, sprzedam Skoda RAPID, kupię Skoda RAPID, nie Skoda RAPID allegro, nie Skoda RAPID olx, nie Skoda RAPID otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt