Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

skoda felicia ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Skoda
  Rok produkcji:
  1996
  Przebieg:
  190000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  44 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Skrzynia:
  manualna

skoda felicia

Skoda Felicia to samochód osobowy produkcji czeskiej, który zaliczany był do grona aut subkompaktowych. Pomimo swoich małych rozmiarów, model ten był w stanie zapewnić miejsce dla 5 osób i w razie konieczności mógł służyć jako pojazd rodzinny na dalekie wypady. Jednocześnie warto dodać, że auto tego typu posiadało wiele cech pojazdu miejskiego zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz w inne miejsca na krótkich dystansach. Pierwsze wersje tego modelu produkowano w latach 1959-1964 i dziś jest to obiekt zainteresowania kolekcjonerów aut zabytkowych. Dużą popularnością cieszyła się natomiast wersja z lat 1994-2001, która jest użytkowana jeszcze dziś przez wiele osób.


Opisywany samochód Skoda Felicia był dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych posiadających różne rodzaje sprzętu, elementów i układów, dzięki którym poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki. Dużym atutem tego modelu była jego niska masa własna (800-1100 kilogramów w zależności od wersji). Dzięki niej prezentowane auto oferowało bardzo dobrą zwrotność i dynamikę pomimo zastosowania małych oraz oszczędnych jednostek napędowych.


Skoda Felicia to samochód osobowy, w którym zastosowano napęd na przednią oś. Moc silnika była przenoszona na przednie koła przy pomocy 5-biegowej przekładni manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 1.3 oraz 1.6 litra oferowały moc na poziomie 54, 68, a także 75 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to dostępne były silniki o pojemności 1.9 litra, które produkowały moc na poziomie 64 koni mechanicznych.

Tagi: Skoda Felicia ogłoszenia, samochody Skoda Felicia, sprzedam Skoda Felicia, kupię Skoda Felicia, nie Skoda Felicia allegro, nie Skoda Felicia olx, nie Skoda Felicia otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt