Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

seat mii ogłoszenia Samocholand.pl

seat mii

Seat Mii to najmniejszy samochód osobowy produkowany przez hiszpański koncern Seat. Oczywiście w związku z tym model ten jest zaliczany do grona samochodów segmentu A, czyli aut miejskich. Pojazd ten zapewnia miejsce dla 4 osób i nie jest przeznaczony do użytkowania jako model rodzinny. Jego głównym przeznaczeniem jest jazda miejska oraz regularne pokonywanie krótkich dystansów. W związku z tym jest to idealny wybór dla ludzi dojeżdżających codziennie do pracy, szkoły, miasta oraz w inne miejsca wymagające pokonywania krótkich odległości.


Prezentowane auto Seat Mii jest produkowane od 2012 roku. Model ten wyposażony jest w czujniki parkowania, nawigację, telefon audio, komputer pokładowy z ekranem dotykowym oraz w wiele innych systemów, urządzeń i elementów zapewniających bardzo wysoki poziom wygody oraz bezpieczeństwa jazdy. Bardzo ważną cechą tego auta jest mały rozmiar zapewniający zwrotność oraz możliwość sprawnego wykonywania różnych manewrów charakterystycznych dla ruchu miejskiego.


Ten 3 lub 5-drzwiowy hatchback Seat Mii to samochód posiadający napęd na przednie koła. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej posiadającej taką samą liczbę przełożeń. W modelu tym zastosowano oszczędne silniki o pojemności 1.0 litra oraz mocy 60, 68, a także 75 koni mechanicznych. Pomimo zastosowania tak małych jednostek napędowych, auto jest dynamiczne dzięki swojej niskiej masie własnej. Jest to więc idealny wybór dla osób, którym zależy na szybkim transporcie bez konieczności wydawania dużych pieniędzy na paliwo.

Tagi: Seat Mii ogłoszenia, samochody Seat Mii, sprzedam Seat Mii, kupię Seat Mii, nie Seat Mii allegro, nie Seat Mii olx, nie Seat Mii otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt