Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

seat marbella ogłoszenia Samocholand.pl

seat marbella

Seat Marbella to model samochodu osobowego zaliczany do grupy aut o charakterze miejskim. Auto takie ze względu na swoją ograniczoną przestrzeń wewnętrzną nie nadawało się do użytkowania jako samochód rodzinny. Głównym przeznaczeniem tego modelu było bowiem używanie go jako środka transportu zapewniającego dojazd w różne miejsca na krótkich dystansach. Auto wyprodukowano z myślą o ludziach szukających taniego w utrzymaniu pojazdu zapewniającego dojazd do miasta, pracy, szkoły, itp. Był to idealny wybór na krótkie dystanse pokonywane każdego dnia.


Opisywany samochód Seat Marbella posiadał podstawowe wyposażenie standardowe dla modeli miejskich. Dzięki niemu poziom wygody i bezpieczeństwa nie był za niski i zadowalał on wielu użytkowników. Ten 3-drzwiowy hatchback był produkowany w latach 1980-1999. Ze względu tylko na podstawowe wyposażenie oraz zastosowanie wielu elementów plastikowych wewnątrz auta, jego masa własna była bardzo niska (680 kilogramów). W związku z tym pojazd był zwrotny oraz zapewniał zadowalające osiągi pomimo zastosowania małych i oszczędnych silników.


Jak na auto miejskie przystało, Seat Marbella był wyposażony w napęd na przednie koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 4-biegowej przekładni manualnej. Warto zaznaczyć, że w opisywanym modelu zastosowano silniki benzynowe o pojemności 0.7-1.1 litra oraz mocy 30-50 koni mechanicznych oraz dieslowską jednostkę napędową o pojemności 1.3 litra, która generowała moc na poziomie 36 koni mechanicznych. Wszystkie oferowane jednostki napędowe były chłodzone cieczą.

Tagi: Seat Marbella ogłoszenia, samochody Seat Marbella, sprzedam Seat Marbella, kupię Seat Marbella, nie Seat Marbella allegro, nie Seat Marbella olx, nie Seat Marbella otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt