Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

seat exeo ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Seat
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  184000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  140 KM
  Poj. silnika:
  1968 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

seat exeo

Seat Exeo to model samochodu osobowego należacy do tak zwanej klasy D czyli segmentu pojazdów klasy średniej. W związku z tym bardzo istotną cechą prezentowanego modelu samochodu było jego przestronne wnętrze umożliwiające wydajne, komfortowe, a także bardzo bezpieczne przewożenie 5 osób. Oznacza to, że głównym przeznaczeniem opisywanego auta było jego wykorzystanie w charakterze pojazdu rodzinnego. Model zaprojektowano z myślą o typowych użytkownikach, którym zależało na zapewnieniu jak najlepszych warunków jazdy na długich dystansach dla siebie, a także swoich rodzin.


Opisywany samochód Seat Exeo był wytwarzany w latach 2008-2013 jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. W modelu tym zastosowano wyposażenie tradycyjne dla aut klasy średniej, w skład którego wchodziły urządzenia, układy i systemy poprawiające poziom wygody oraz bezpieczeństwa jazdy zarówno na krótkich, jak i na długich dystansach. Dzięki nim nawet bardzo daleka podróż nie była niewygodna, męcząca, nudna ani niebezpieczna. Rodzaj wyposażenia zależał od wybranej wersji: Reference, Style lub Sport.


Jeśli chodzi o silniki benzynowe to w prezentowanym modelu Seat Exeo zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.6-2.0 litra zapewniające moc na poziomie 102-211 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna takich samochodów to poziom 190-244 km/h. Jeśli chodzi o silniki wysokoprężne to dostępne były wersje z jednostkami napędowymi o pojemności 2.0 litra oraz mocy 120-170 koni mechanicznych co przekładało się na maksymalną prędkość 204-229 km/h.

Tagi: Seat Exeo ogłoszenia, samochody Seat Exeo, sprzedam Seat Exeo, kupię Seat Exeo, nie Seat Exeo allegro, nie Seat Exeo olx, nie Seat Exeo otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt