Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

saab 9-5 ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Saab
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  205000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1900 cm3
  Skrzynia:
  manualna

saab 9-5

Saab 9-5 to samochód zaliczany do grona pojazdów osobowych klasy średniej-wyższej czyli innymi słowy do klasy premium. Oznacza to, że bardzo ważną cechą charakteryzującą ten pojazd jest jego przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie 5 osób w komfortowych warunkach. Prezentowany model pod wieloma względami był zbliżony do luksusowych aut, jednak w porównaniu z nimi brakowało mu niektórych elementów wyposażenia, ale za to nie był aż tak drogi, a mimo to zapewniał najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy. Model ten został wyprodukowany z myślą o bogatszych użytkownikach zainteresowanych zapewnieniem sobie oraz swoim rodzinom jak najlepszych warunków jazdy.


Pierwszą generację opisywanego modelu Saab 9-5 produkowano w latach 1997-2005. Pojazd ten był dostępny jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Model ten posiadał wyposażenie obejmujące elementy, takie jak ABS, klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka, autoalarm oraz bardzo wiele innych elementów przeznaczonych do zapewniania bardzo wysokiego poziomu wygody i bezpieczeństwa. Auto takie posiadało przedni napęd, na który moc była przenoszona przez manualną skrzynię posiadającą 5 przełożeń lub automatyczną skrzynię z 4 albo 5 przełożeniami. Silniki o pojemności 2.0-3.0 litra generowały moc 120-230 koni mechanicznych.


Druga generacja Saab 9-5 powstawała w latach 2010-2012. Był to model z bogatym wyposażeniem oraz napędem na przednią lub obie osie. Moc silnika była na nie przenoszona dzięki manualnej lub automatycznej skrzyni posiadającej 6 biegów. Silniki 1.6-2.8 litra oferowały moc 160-300 koni mechanicznych.

Tagi: Saab 9-5 ogłoszenia, samochody Saab 9-5, sprzedam Saab 9-5, kupię Saab 9-5, nie Saab 9-5 allegro, nie Saab 9-5 olx, nie Saab 9-5 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt