Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

porsche macan ogłoszenia Samocholand.pl

porsche macan

Porsche Macan to samochód osobowy zaliczany do grupy aut sportowo-użytkowych. Ten 5-drzwiowy SUV zapewnia przestronne wnętrze dla 5 osób i dlatego może być wykorzystywany jako samochód rodzinny. Dzięki zapewnianiu wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa pojazd ten może być użytkowany nawet na bardzo długich dystansach. Auto tego rodzaju zostały wyprodukowane głównie dla ludzi szukających jak najlepszych warunków jazdy dla siebie i swoich rodzin. Model ten spełnia zadania samochodu wielofunkcyjnego, który radzi sobie dobrze z drogami asfaltowymi, a także trasami terenowymi.


Porsche Macan to pojazd, który jest produkowany od 2013 roku. Model ten wyposażono w nowoczesny sprzęt, taki jak na przykład ABS, elektryczne szyby, wskaźnik zużycia klocków hamulcowych, elektryczne lusterka, światła do jazdy dziennej, komputer pokładowy z nowoczesnym wyświetlaczem, itp. Te oraz wszystkie inne elementy wyposażenia pozytywnie wpływają na poziom komfortu oraz dynamiki i bezpieczeństwa jazdy. Auto posiada bardzo solidną konstrukcję, dzięki której spisuje się idealnie w terenie o małym i średnim stopniu trudności.


Jak na auto sportowo-użytkowe przystało, model znany jako Porsche Macan jest autem posiadającym napęd na obie osie. Moc jest przenoszona na nie przy pomocy 7-biegowej skrzyni półautomatycznej, dwusprzęgłowej. Silniki benzynowe o pojemności 2.0, 3.0 oraz 3.6 litra produkują moc 240, 340 oraz 400 koni mechanicznych, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 3.0 litra zapewniają moc 258 koni mechanicznych.

Tagi: Porsche Macan ogłoszenia, samochody Porsche Macan, sprzedam Porsche Macan, kupię Porsche Macan, nie Porsche Macan allegro, nie Porsche Macan olx, nie Porsche Macan otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt