Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

porsche cayman

 • Porsche Cayman 300 KM , XENONY , SKÓRA , GPS

  Mam do sprzedania samochód Porsche Cayman z 2006 r . Silnik 3.4 benzyna o mocy 300 KM . Zarejestrowany w Polsce. Bezwypadkowy. Skrzynia biegów Automatyczna hydrauliczna
  104000
  PLN
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  78000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  300 KM
  Poj. silnika:
  3400 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki porsche cayman?

Porsche Cayman to model samochodu osobowego zaliczanego do grona aut sportowych. Samochód ten posiada miejsce dla zaledwie dwóch osób, więc jego przeznaczeniem nie jest użytkowanie w formie pojazdu rodzinnego. Bardzo ważną cechą opisywanego modelu jest fakt, że może on się pochwalić bardzo dobrymi osiągami podobnymi do tych, jakie można spotkać w pojazdach wyścigowych i rajdowych. Konstrukcja tego modelu oraz wyposażenie pozwala jednak na użytkowanie auta poza torem, ponieważ zapewniony jest odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa wymagany w normalnym ruchu drogowym.


Opisywany model Porsche Cayman jest produkowany od 2006 roku. Do 2012 roku produkowana była pierwsza generacja znana pod nazwą Porsche Cayman 987c. Model ten posiadał konstrukcję odporną na przeciążenia generowane przez szybką, dynamiczną jazdę. 5 i 6-biegowa skrzynia manualna lub 6-biegowy automat przenosił moc na tylne koła. Silniki 2.7 i 3.4 litra oferowały moc na poziomie 245-295 koni mechanicznych.


Porsche Cayman 981c to model drugiej generacji produkowany od 2012 roku. Samochód tego rodzaju posiada napęd na tylne koła. 6-biegowa skrzynia manualna oraz 7-biegowa przekładnia półautomatyczna to mechanizmy odpowiadające za przenoszenie mocy na układ napędowy. Sama moc jest bardzo wysoka i sięga ona poziomu 275 i 352 koni mechanicznych. Oferują ją jednostki napędowe o pojemności 2.8 oraz 3.5 litra. Dzięki nim prezentowany samochód zachowuje się bardzo dynamicznie na drodze i dzięki niemu można szybko pokonywać nawet bardzo dalekie trasy.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu porsche cayman?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Porsche Cayman jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Porsche Cayman
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt