Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

porsche 944 ogłoszenia Samocholand.pl

porsche 944

Samochód osobowy marki Porsche 944 to pojazd zaliczany do grupy samochodów sportowych. Oznacza to, że prezentowane auto dysponowało rozwiązaniami technicznymi, a także mechanicznymi, dzięki którym możliwe było generowanie bardzo dobrych osiągów, takich jak wysoka prędkość i szybki czas przyspieszenia do tych prędkości. Auto takie było często porównywane do modeli wyścigowych, jednak w porównaniu z nimi dysponowało układami i systemami pozwalającymi na użytkowanie tego pojazdu w normalnych warunkach ruchu drogowego. Prezentowane auto było produkowane z myślą o osobach, które były zainteresowane możliwością jazdy z bardzo dużą prędkością oraz innymi osiągami i skracania sobie w ten sposób czasu dalszych podróży.


Opisywane auto Porsche 944 było produkowane od 1982 do 1991 roku jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy kabriolet. Pojazd ten charakteryzował się rozmiarem pozwalającym na przewożenie maksymalnie 4 osób, więc nie było to auto rodzinne. Niska masa w połączeniu z dynamicznymi silnikami sprawiała, że pojazd był bardzo szybki i zwrotny. Nie należy też zapominać o bogatym wyposażeniu, dzięki któremu poziom bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki.


Prezentowany pojazd Porsche 944 posiadał napęd na tylną oś. W modelu tym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała 3-biegowa skrzynia automatyczna, ale dostępne były też wersje dla miłośników skrzyń manualnych. Posiadały one skrzynie ręczne z 5 biegami. Jednostki napędowe o pojemności 2.5-3.0 litra zapewniały moc na poziomie 150-211 koni mechanicznych.

Tagi: Porsche 944 ogłoszenia, samochody Porsche 944, sprzedam Porsche 944, kupię Porsche 944, nie Porsche 944 allegro, nie Porsche 944 olx, nie Porsche 944 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt