Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

pontiac trans sport

 • Pontiac Trans Sport LPG , MINIVAN , BEZWYPADKOWY

  Mam do sprzedania samochód Pontiac Trans Sport z 1995 r. Silnik 2.3 benzyna+LPG o mocy 136 KM . Kraj pochodzenia Niemcy. Zarejestrowany w Polsce. Bezwypadkowy
  4100
  PLN
  Rok produkcji:
  1995
  Przebieg:
  219000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  136 KM
  Poj. silnika:
  2260 cm3
  Skrzynia:
  manualna

Jaka jest historia marki pontiac trans sport?

Pontiac Trans Sport to samochód osobowy zaliczany do grona aut typu van. Auto tego rodzaju charakteryzuje się więc bardzo przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia sporej liczby osób. Oznacza to, że opisywany pojazd osobowy może służyć jako samochód rodzinny przystosowany do transportu nawet bardzo dużych rodzin oraz ich bagaży. Często pojazd tego typu był również wykorzystywany w formie komercyjnej przez firmy specjalizujące się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie pasażerskim. Samochód ten został stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących auta dla wielu osób, które jest w stanie zapewnić bardzo dobre warunki jazdy w zakresie komfortu, a także bezpieczeństwa.


Opisywany pojazd Pontiac Trans Sport był produkowany w latach 1989-1998. W tym czasie powstały dwie generacje tego modelu. Charakteryzował się on wzmocnioną konstrukcją. Taka budowa pozwalała na wydajny i bezproblemowy transport sporej liczby osób i ich bagaży. Pierwsza generacja była produkowana od 1990 do 1996 roku. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej albo 3 lub 4-biegowego automatu. Model ten był zasilany silnikami benzynowymi o pojemności 2.3-3.8 litra.


Druga generacja modelu Pontiac Trans Sport był produkowana w latach 1997-1999. Był to 3 lub 4-drzwiowy minivan (w zależności od wybranej wersji). Posiadał on 4-biegową skrzynię automatyczną, która przenosiła moc na układ napędowy. Silnik 3.4 litra zapewniał bardzo dynamiczny charakter opisywanego auta.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu pontiac trans sport?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Pontiac Trans Sport jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pontiac Trans Sport
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt