Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

pontiac catalina ogłoszenia Samocholand.pl

pontiac catalina

Pontiac Catalina to samochód osobowy zaliczany do grona aut klasy premium. W związku z tym opisywane auto charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia kilku osób. Auto takie zapewniało komfortowe i bezpieczne warunki podróży. Dlatego właśnie opisywane auto było produkowane z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem bardzo komfortowego pojazdu rodzinnego zapewniającego odpowiednie warunki jazdy na krótkich, a także długich dystansach. Samochód był przeznaczony przede wszystkim dla bogatszych użytkowników, którym zależało na aucie z wyposażeniem zbliżonym do luksusowego.


Opisywany samochód Pontiac Catalina był produkowany w latach 1950-1981. Przez cały ten okres produkowano pięć generacji tego modelu. Samochód taki przechodził liczne modernizacje, dzięki którym pojazd był stale dopasowywany do rygorystycznych oczekiwań użytkowników, a także do zwiększających się standardów obowiązujących na rynku motoryzacyjnym. Auto posiadało liczne elementy wyposażenia odpowiadające za zapewnianie komfortu oraz bezpieczeństwa.


Ostatnia, piąta generacja prezentowanego modelu Pontiac Catalina była produkowana w latach 1977-1981. Był to samochód produkowany jako 2-drzwiowe coupe, 4-drzwiowy sedan lub 4-drzwiowe kombi. Bardzo ważnym atutem tej wersji była szeroka oferta silnikowa obejmująca liczne jednostki napędowe o pojemności w zakresie 3.8-6.6 litra. Takie silniki zapewniały bardzo dobrą moc oraz generowały wysokie przyspieszenie, a także wysoką prędkość maksymalną. Dzięki temu oprócz komfortu i bezpieczeństwa oferowały odpowiednio wysoką dynamikę jazdy.

Tagi: Pontiac Catalina ogłoszenia, samochody Pontiac Catalina, sprzedam Pontiac Catalina, kupię Pontiac Catalina, nie Pontiac Catalina allegro, nie Pontiac Catalina olx, nie Pontiac Catalina otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt