Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

polonez atu

 • Polonez Atu Polonez Atu Plus Zarejestrowany

  Polonez ATU PLUS Stan Bardzo dobry Rok 1997 Samochód miał od nowości posiadał 2 właścicieli którzy bardzo dbali o samochód i tak często nie korzystali jest po wymianie płynów,przegladnięciu
  4300
  PLN
  Rok produkcji:
  1987
  Przebieg:
  12000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  84 KM
  Poj. silnika:
  1598 cm3
  Skrzynia:
  manualna
 • Polonez Atu

  auto w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym od nowosci garazowany 2 komplety opon na felgach prosze o kontakt w godzinach wieczornych 721 427 690
  3650
  PLN
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  64000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  84 KM
  Poj. silnika:
  1590 cm3
  Skrzynia:
  manualna

Jaka jest historia marki polonez atu?

Samochód osobowy istniejący pod nazwą Polonez Atu to auto polskiej produkcji, które zaliczane było do grona pojazdów kompaktowych klasy C. Oznacza to, że auto takie dysponowało ograniczoną przestrzenią, jednak mimo to było ono w stanie zapewnić względnie komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. W związku z tym opisywany samochód mógł być użytkowany jako auto o charakterze rodzinnym, ale oprócz tego łączył w sobie cechy pojazdu miejskiego. Był on produkowany głównie z myślą o osobach, które były zainteresowane posiadaniem niedrogiego pojazdu spełniającego różne zadania.


Prezentowany model Polonez Atu był odmianą sedan tradycyjnej wersji Poloneza. Auto takie posiadało 4 drzwi i było produkowane w latach 1996-2002. W tym czasie powstały dwie generacje opisywanego auta. Generacja pierwsza powstawała od 1996 do 1997 roku. Samochód był wyposażony w napęd na tylną oś. Moc silnika była przenoszona na napęd przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. Silniki 1.4-1.9 litra zapewniały moc na poziomie 70-103 koni mechanicznych.


Druga generacja prezentowanego samochodu znana pod nazwą Polonez Atu Plus była produkowana w latach 1997-2002. Model ten posiadał również napęd na tylne koła, a moc była na nie przenoszona przez 5-biegową skrzynię manualną. Silniki 1.4 oraz 1.6 litra zapewniały moc na poziomie 76-103 koni mechanicznych. Dzięki temu auto generowało dobre osiągi, takie jak zadowalająca prędkość i przyspieszenie przy jednocześnie niskim poziomie spalania paliwa. Był to więc pojazd posiadający ekonomiczny charakter.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu polonez atu?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Polonez Atu jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Polonez Atu
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt