Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

peugeot rcz ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Peugeot
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  66284 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  160 KM
  Poj. silnika:
  1598 cm3
  Skrzynia:
  manualna

peugeot rcz

Peugeot RCZ to francuski samochód osobowy zaliczany do segmentu aut o charakterze sportowym. Prezentowany pojazd generuje bardzo dobre osiągi, dzięki którym możliwa jest szybka i agresywna jazda z wysoką prędkością oraz bardzo dużym przyspieszeniem. Auto generuje osiągi podobne to tych, które są generowane przez samochody wyczynowe biorące udział w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Ze względu na ograniczone wnętrze, samochód ten jest w stanie przewozić tylko 4 osoby. Nie jest to więc auto rodzinne tylko pojazd wyprodukowany z myślą o ludziach zainteresowanych możliwością szybkiego i dynamicznego pokonywania nawet bardzo dalekich dystansów.


Opisywany samochód osobowy Peugeot RCZ jest produkowany od 2010 roku aż po dziś dzień. Auto charakteryzuje się agresywnym, sportowym wyglądem, a także sprzętem, dzięki któremu jazda jest nie tylko dynamiczna, ale również bardzo bezpieczna i wygodna. Warto dodać, że współczynnik oporu powietrza jest bardzo niski w przypadku tego auta. Dzięki niemu poziom spalania paliwa nie jest aż tak wysoki (jak na auto sportowe), a dynamika stoi na zadowalającym poziomie. Auto posiada system ABS, układ wspomagający ruszanie pod górę, klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka oraz wiele innych elementów.


Opisywane 2-drzwiowe coupe Peugeot RCZ jest samochodem wyposażonym w napęd na przednią oś. Moc silnika jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub skrzyni automatycznej posiadającej tyle samo przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 litra oferują moc 156, 200 oraz 270 koni mechanicznych. Silnik dieslowski o pojemności 2.0 litra zapewnia moc 163 koni mechanicznych.

Tagi: Peugeot RCZ ogłoszenia, samochody Peugeot RCZ, sprzedam Peugeot RCZ, kupię Peugeot RCZ, nie Peugeot RCZ allegro, nie Peugeot RCZ olx, nie Peugeot RCZ otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt