Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

peugeot expert ogłoszenia Samocholand.pl

peugeot expert

Peugeot Expert to samochód zaliczany do grona małych pojazdów o charakterze dostawczym. Opisywany pojazd zapewnia więc przede wszystkim sporą przestrzeń umożliwiającą przewożenie sporych ilości ładunków o dużej masie, a także różnych gabarytach. Dostępne są również wersje osobowe będące w stanie przewozić nawet 5, a także 9 osób. W związku ze wspomnianymi wyżej cechami, prezentowany samochód jest wykorzystywany przede wszystkim przez firmy, których działalność wiąże się z transportem ładunków lub pasażerów.


Bardzo istotną cechą charakteryzującą opisywany samochód Peugeot Expert jest jego solidna konstrukcja. Dzięki niej, model ten jest w stanie utrzymać nawet bardzo spore obciążenia generowane przez 9 osób lub przez przewożone ładunki. W związku ze swoją wysoką jakością auto cieszyło i cieszy się dużą popularnością, a w okresie jego produkcji od 1995 roku aż do dziś powstały dwie generacje prezentowanego modelu.


Pierwsza generacja opisywanego modelu Peugeot Expert była produkowana w latach 1995-2006 w wersji 3, 4 oraz 5-drzwiowej. W skład jego wyposażenia wchodziło wiele elementów odpowiedzialnych za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, bezpieczeństwa, a także wydajności przewozu pasażerów lub ładunków. Pojazd ten posiadał napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowego automatu. Silniki 1.6-2.0 litra zapewniały moc 69-136 koni mechanicznych.


Generacja druga Peugeot Expert jest produkowana od 2006 roku. Jest to również auto z napędem na przednią oś oraz 5 i 6-biegową skrzynią manualną. Model ten został wyposażony w silniki diesla o pojemności 1.6 oraz 2.0 litra oraz mocy 90-136 koni mechanicznych.

Tagi: Peugeot Expert ogłoszenia, samochody Peugeot Expert, sprzedam Peugeot Expert, kupię Peugeot Expert, nie Peugeot Expert allegro, nie Peugeot Expert olx, nie Peugeot Expert otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt