Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

peugeot 207 ogłoszenia Samocholand.pl

peugeot 207

Peugeot 207 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy B. Jest to więc auto posiadające małe rozmiary, pomimo których może pomieścić 5 osób. Należy jednak pamiętać, że jazda z 5 osobami na dłuższym dystansie jest mało komfortowa i niepraktyczna, więc model ten nie spełnia zadań auta rodzinnego. Został on wyprodukowany przede wszystkim z myślą o osobach zainteresowanych użytkowaniem samochodu zapewniającego możliwość szybkiego dojazdu do pracy, szkoły lub w inne miejsca na krótkich dystansach, a także w mieście.


Opisywany pojazd Peugeot 207 jest produkowany od 2006 roku. Aktualnie wytwarzana jest jedynie jego zmodernizowana wersja znana pod nazwą Peugeot 207+. Model tego rodzaju jest mały, zwrotny oraz pozwala na wykonywanie różnych manewrów miejskich w sposób komfortowy, wydajny, a także bezpieczny. Kolejną zaletą tego modelu jest niska masa własna, dzięki której możliwe jest stosowanie ekonomicznych silników, a mimo to auto zachowa odpowiednio wysoki poziom dynamiki zapewniającej wydajną i w miarę szybką jazdę miejską. Należy też pamiętać, że ten francuski pojazd dysponuje bogatym wyposażeniem kładącym nacisk na bezpieczeństwo oraz przede wszystkim komfort jazdy.


Opisywane auto Peugeot 207 dysponuje napędem na przednią oś. Silniki benzynowe dostępne w zakresie pojemności 1.4-1.6 litra zapewniają moc na poziomie 75-174 koni mechanicznych, a dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 1.4 oraz 1.6 litra generowały moc 71-109 koni mechanicznych. Dzięki auto zachowywało się dynamicznie na krótkich trasach oraz miejskich dystansach.

Tagi: Peugeot 207 ogłoszenia, samochody Peugeot 207, sprzedam Peugeot 207, kupię Peugeot 207, nie Peugeot 207 allegro, nie Peugeot 207 olx, nie Peugeot 207 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt