Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

peugeot 108 ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Peugeot
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  13320 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  69 KM
  Poj. silnika:
  998 cm3
  Skrzynia:
  manualna

peugeot 108

Peugeot 108 to samochód osobowy zaliczany do segmentu pojazdów miejskich klasy A. Jest to auto posiadające bardzo mały rozmiar i umożliwia ono przewożenie maksymalnie czterech osób. Nie jest to więc samochód o charakterze rodzinnym. Opisywany model został przystosowany do zapewniania transportu na krótkich dystansach. Zaprojektowano go głównie z myślą o osobach, które są zainteresowane zapewnieniem sobie dojazdu do szkoły, pracy, miasta, itp. Oczywiście opisywany model zapewnia transport w bardzo wygodnej, a także bezpiecznej formie.


Opisywane auto Peugeot 108 jest produkowane w Czechach od 2014 roku. Pojazd ten jest dostępny jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback posiadający bogate wyposażenie obejmujące elementy, takie jak na przykład poduszki powietrzne, system pomagający w ruszaniu pod górę, system ochrony przed kolizją przy niskich prędkościach, kamera cofania, automatyczna klimatyzacja itp. Te oraz inne wykorzystane urządzenia i systemy zapewniają jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody jazdy.


Opisywany samochód Peugeot 108 jest autem miejskim, więc posiada on napęd na przednie koła. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Masa własna tego auta to poziom 840 kilogramów. Dzięki temu prezentowany model może być dynamiczny pomimo zastosowania oszczędnych silników. Jednostki napędowe o pojemności 1.0 oraz 1.2 litra zapewniają moc na poziomie 68 oraz 82 koni mechanicznych, która jest wystarczająca dla jazdy miejskiej oraz krótkodystansowej, do której przeznaczony jest ten model.

Tagi: Peugeot 108 ogłoszenia, samochody Peugeot 108, sprzedam Peugeot 108, kupię Peugeot 108, nie Peugeot 108 allegro, nie Peugeot 108 olx, nie Peugeot 108 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt