Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

opel vectra ogłoszenia Samocholand.pl

opel vectra

Pojazd osobowy marki Opel Vectra to samochód zaliczany do grona aut klasy średniej. Model ten był więc autem, które zapewniało odpowiednio dużą ilość miejsca do przewożenia 5 osób. W związku z taką cechą, prezentowany samochód był wykorzystywany przede wszystkim jako pojazd rodzinny na dłuższe trasy. Poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki i dzięki niemu ludzie mogli cieszyć się bardzo dobrymi warunkami jazdy nawet w sytuacjach, w których w samochodzie przebywało 5 osób.


Opisywany samochód Opel Vectra był produkowany przez koncern General Motors pod marką Opel w latach 1988-2008. W okresie produkcji powstały trzy generacje prezentowanego samochodu. Modernizacje obejmowały zmiany wyglądu zewnętrznego, wyposażenie wnętrza oraz stosowane technologie. Dzięki nim pojazd stawał się coraz bardziej dynamiczny oraz był dopasowywany do rosnących wymagań użytkowników oraz do zwiększających się standardów obowiązujących na rynku motoryzacyjnym.


W latach 2002-2008 produkowano ostatnią, trzecią generację samochodu Opel Vectra. W modelu tym zastosowano bogate wyposażenie charakteryzujące się wysoką jakością. Sprzęt ten odpowiadał za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jednocześnie nie był on tak bogaty jak w autach premium i luksusowych i dzięki temu model ten nie był bardzo drogi. W pojeździe tym zastosowano napęd na przednie koła, na którą moc przenoszona była przez 5 i 6-biegowe skrzynie automatyczne, a także manualne. Silniki 1.6-3.0 litra generowały moc na poziomie 100-280 koni mechanicznych.

Tagi: Opel Vectra ogłoszenia, samochody Opel Vectra, sprzedam Opel Vectra, kupię Opel Vectra, nie Opel Vectra allegro, nie Opel Vectra olx, nie Opel Vectra otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt