Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

opel speedster ogłoszenia Samocholand.pl

opel speedster

Samochód osobowy marki Opel Speedster to auto zaliczane do grona pojazdów klasy sportowej. Model ten charakteryzował się bardzo dobrymi osiągami porównywalnymi z tymi, które były generowane przez samochody startujące w wyścigach lub rajdach. Oczywiście opisywany samochód posiadał różne rodzaje sprzętu i wyposażenia, dzięki którym został on dopuszczony do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego. Prezentowany pojazd został wyprodukowany z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość dynamicznej i agresywnej jazdy charakterystycznej dla stylu sportowego.


Prezentowane auto Opel Speedster było produkowane w latach 2000-2005 jako 2-drzwiowy roadster. Charakteryzował się on niskim współczynnikiem oporu powietrza, dzięki któremu jego dynamika stała na bardzo wysokim poziomie. Warto dodać, że opisywany samochód charakteryzował się bardzo solidną konstrukcją, która pozwalała na utrzymanie wysokich przeciążeń generowanych przez jazdę z bardzo dużą prędkością. Dzięki różnym elementom wyposażenia opisywany samochód pozwalał na zapewnienie wysokiego komfortu i bezpieczeństwa.


Prezentowany samochód Opel Speedster posiadał miejsce tylko dla 2 osób, więc nie było możliwe użytkowanie go w formie auta rodzinnego. Model ten dysponował napędem na tylną oś. Moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. W samochodach marki Opel Speedster stosowano silniki o pojemności 2.2 litra oraz mocy 147 koni mechanicznych. Oferowane były również wersje z silnikami 2.0 litra, które jednak zapewniały moc na poziomie 200 koni mechanicznych.

Tagi: Opel Speedster ogłoszenia, samochody Opel Speedster, sprzedam Opel Speedster, kupię Opel Speedster, nie Opel Speedster allegro, nie Opel Speedster olx, nie Opel Speedster otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt