Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

opel meriva ogłoszenia Samocholand.pl

opel meriva

Opel Meriva to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu minivan. Jest to więc auto, którego bardzo ważną cechą charakterystyczną jest przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie nawet 5 osób. Oznacza to, że model ten został wyprodukowany głównie z myślą o użytkowaniu go w formie samochodu rodzinnego. Zapewnia on komfortowe i bezpieczne warunki jazdy, więc nawet daleka podróż nie powinna być niebezpieczna ani niekomfortowa. Po prostu auto takie zostało zaprojektowane z myślą o często podróżujących rodzinach, którym zależy na jak najlepszych warunkach jazdy.


Prezentowany pojazd Opel Meriva charakteryzował się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było utrzymanie ciężaru 5 osób oraz przewożonych przez nie bagaży. Pierwszą generację opisywanego modelu wytwarzano w latach 2002-2010. Samochód ten był dostępny w kilku wersjach wyposażeniowych obejmujących liczne elementy poprawiające wygodę, a także bezpieczeństwo jazdy. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś, a moc była przenoszona na nią przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej lub 5-biegowego automatu. Silniki 1.4-1.8 zapewniały moc 75-180 koni mechanicznych.


Druga generacja znana pod nazwą Opel Meriva II B jest wytwarzana od 2010 roku w Hiszpanii. Samochód ten jest również bardzo solidny i posiada bogate wyposażenie. Auto dysponuje napędem na przednią oś oraz manualną skrzynią biegów posiadającą 5 lub 6 przełożeń. Dostępne są też wersje z 6-biegowym automatem. Silniki 1.3-1.7 litra generują moc na poziomie 75-140 koni mechanicznych.

Tagi: Opel Meriva ogłoszenia, samochody Opel Meriva, sprzedam Opel Meriva, kupię Opel Meriva, nie Opel Meriva allegro, nie Opel Meriva olx, nie Opel Meriva otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt