Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

opel astra ogłoszenia Samocholand.pl

opel astra

Opel Astra to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli pojazdów zaliczanych do klasy C, czyli do tak zwanych aut kompaktowych. Opisywany model charakteryzuje się zwartą konstrukcją, jednak umożliwia on względnie komfortowe przewożenie 5 osób nawet na długich dystansach. Oprócz tego auto dysponuje dość sporym bagażnikiem, więc może w perfekcyjny sposób spełniać zadania pojazdu rodzinnego. Warto też pamiętać o jego wielu cechach sprzyjających jeździe miejskiej, takich jak mały rozmiar, zwrotność, dynamika oraz ekonomiczny charakter. Pojazd ten został więc wyprodukowany z myślą o osobach poszukujących niedrogiego, taniego w eksploatacji auta wielofunkcyjnego.


Opisywany model Opel Astra jest produkowany od 1991 roku i przez cały okres produkcji powstało bardzo wiele (cztery) generacji cieszących się ogromną popularnością. Wersja F była produkowana w latach 1991-2002, wersja G powstawała od 1998 do 2009 roku, a wersja H była produkowana od 2004 do 2014 roku. Aktualnie od 2009 roku jest wytwarzana wersja J stanowiąca czwartą generację tego modelu.


Opel Astra J jest samochodem posiadającym dość bogate wyposażenie, w skład którego wchodzi wiele elementów odpowiadających za zapewnienie jak najlepszego poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Prezentowane auto dostępne jest jako 3 i 5-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Model ten dysponuje napędem na przednią oś, na którą moc jest przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej lub 6-biegowej przekładni automatycznej. Silniki 1.3-2.0 litra zapewniają moc na poziomie 95-280 koni mechanicznych.

Tagi: Opel Astra ogłoszenia, samochody Opel Astra, sprzedam Opel Astra, kupię Opel Astra, nie Opel Astra allegro, nie Opel Astra olx, nie Opel Astra otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt