Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

opel antara ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Opel
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  109429 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1991 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

opel antara

Opel Antara to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Jest to więc tak zwane auto typu SUV, które posiada przestronne wnętrze, w którym można zmieścić 5, a nawet 7 osób. W związku z tym auto tego rodzaju spełniało zadania pojazdu rodzinnego. Zostało ono wyprodukowane z myślą o większych rodzinach, którym bardzo zależało na jak najlepszych warunkach jazdy. Pojazd ten był również przeznaczony dla użytkowników, którzy poszukiwali auta zapewniającego komfort i bezpieczeństwo na dłuższych dystansach, a także na trasach terenowych o umiarkowanym i średnim poziomie trudności.


Bardzo ważną cechą  pojazdu Opel Antara jest jego solidna konstrukcja. Dzięki niej auto radzi sobie bardzo dobrze z obciążeniami generowanymi w związku z jazdą w warunkach terenowych. Auto jest również w stanie utrzymać obciążenia generowane przez 7 osób oraz ich bagaże. W skład wyposażenia wchodzi bardzo wiele elementów, które odpowiadają za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki nim pojazd jest polecany szczególnie dla dużych rodzin, które często podróżują na dalekich dystansach.


Opisywany samochód Opel Antara dysponuje napędem na przednią oś, ale dostępne są też wersje z napędem na cztery koła. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada skrzynia manualna posiadająca 5 lub 6 biegów. Dostępne są też skrzynie automatyczne z 5 lub 6 biegami. Silniki benzynowe o pojemności 2.4 i 3.2 litra zapewniają moc na poziomie 140-227 koni mechanicznych, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 2.0 litra oferują moc 127 oraz 150 koni mechanicznych.

Tagi: Opel Antara ogłoszenia, samochody Opel Antara, sprzedam Opel Antara, kupię Opel Antara, nie Opel Antara allegro, nie Opel Antara olx, nie Opel Antara otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt