Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

oldsmobile delta 88 ogłoszenia Samocholand.pl

oldsmobile delta 88

Oldsmobile 88 to samochód osobowy zaliczany do tak zwanej klasy premium. Oznacza to, że jest to klasa wyższa od średniej, ale jednocześnie samochodom tego rodzaju brakuje trochę do najlepszych luksusowych limuzyn. Mimo to prezentowane auto jest w stanie zapewnić przestronne wnętrze dla 5 osób, a jego wyposażenie wpływało niezwykle pozytywnie na poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. W związku z tym prezentowany samochód mógł być użytkowany jako auto o charakterze rodzinnym. Został on wyprodukowany z myślą o osobach bogatszych, które są zainteresowane posiadaniem auta zapewniającego bardzo dobre warunki jazdy dla nich oraz dla ich rodzin.


Prezentowany model samochodu Oldsmobile 88 był produkowany w latach 1949-1999 jako 2-drzwiowe coupe, 2-drzwiowy kabriolet czy też 4-drzwiowy sedan. Przez cały okres produkcji powstało mnóstwo wersji, generacji i odmian tego pojazdu. Liczne modernizacje pozwalały na spełnianie wymagań coraz większego grona użytkowników. Auta były również przystosowywane do stale rosnących wymagań i standardów rynkowych w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i dynamiki.


Model z 1959 roku dysponował dużym silnikiem o pojemności 6.5 litra oraz mocy 319 koni mechanicznych. Wersja z 1970 roku posiadała jednostkę napędową 7.5 litra, która generowała moc na wysokim poziomie 395 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o nowsze modele to warto wspomnieć o wersji z 1995 roku, która była wyposażona w jednostkę napędową o pojemności 3.8 litra, która zapewniała moc 208 koni mechanicznych. Jak widać auta Oldsmobile 88 były bardzo dynamiczne.

Tagi: Oldsmobile Delta 88 ogłoszenia, samochody Oldsmobile Delta 88, sprzedam Oldsmobile Delta 88, kupię Oldsmobile Delta 88, nie Oldsmobile Delta 88 allegro, nie Oldsmobile Delta 88 olx, nie Oldsmobile Delta 88 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt