Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

nissan sentra ogłoszenia Samocholand.pl

nissan sentra

Samochód marki Nissan Sentra to pojazd mechaniczny, który w latach 1982-1999 był produkowany jako pojazd subkompaktowy, a od 2000 roku jest produkowany jako pełny kompakt. Oznacza to, że model taki charakteryzuje się zwartą budową, ale jego wnętrze jest w stanie zapewnić względnie komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. W związku z tym auto takie spełnia zadania pojazdu rodzinnego, ale posiada również wiele cech, dzięki którym może być z powodzeniem użytkowane jako samochód o charakterze miejskim zapewniający transport w różne miejsca na krótkich dystansach (szkoła, praca, miasto, zakupy, itp). Model ten został wyprodukowany z myślą o osobach zainteresowanych autem spełniającym różne funkcje.


Przez cały okres produkcji powstało aż siedem generacji modelu Nissan Sentra. Przeprowadzano wiele modyfikacji obejmujących wygląd zewnętrzny, wyposażenie, zastosowane technologie, systemy, układy, itp. Dzięki nim prezentowane auto zapewniało zawsze zgodność z normami obowiązującymi w branży motoryzacyjnej, a także spełniało rygorystyczne wymagania użytkowników.


Od 2013 roku aż do dziś produkowany jest Nissan Sentra siódmej generacji. Jest to model dostępny w wersji nadwozia sedan z czterema drzwiami. W samochodzie tym zastosowano 6-biegową skrzynię manualną lub przekładnię CVT odpowiedzialną za wydajne przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Jeśli chodzi o silniki zastosowane w tym modelu to wykorzystano jednostki o pojemności 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra. Zapewniały one odpowiednią moc, a także bardzo dobre osiągi przy jednoczesnym zachowaniu przyzwoitego poziomu ekonomii i względnie niskiego poziomu spalania paliwa.

Tagi: Nissan Sentra ogłoszenia, samochody Nissan Sentra, sprzedam Nissan Sentra, kupię Nissan Sentra, nie Nissan Sentra allegro, nie Nissan Sentra olx, nie Nissan Sentra otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt