Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

nissan 370 z

Jaka jest historia marki nissan 370 z?

Nissan 370Z to kolejny model tego japońskiego producenta zaliczany do grona samochodów klasy sportowej. Jest to auto, które pod względem swoich osiągów jest bardzo podobne do modeli startujących w wyścigach, a także rajdach samochodowych. W samochodzie tym mogą zmieścić się jedynie dwie osoby, więc nie jest to idealny wybór dla osób poszukujących pojazdu rodzinnego. Auto takie zostało wyprodukowane głównie z myślą o osobach, którym zależy na posiadaniu bardzo dynamicznego pojazdu charakteryzującego się wysokimi osiągami oraz pozwalającego na dynamiczne, komfortowe i bezpieczne pokonywanie bliższych i dalszych dystansów w sportowym stylu.


Bardzo ważną cechą prezentowanego samochodu Nissan 370Z jest jego wzmocniona konstrukcja. Dzięki temu auto jest w stanie wytrzymać przeciążenia generowane w czasie jazdy z bardzo wysoką prędkością. Oprócz tego zastosowano wiele nowoczesnych technologii, systemów, elementów wyposażenia oraz układów mechanicznych, dzięki którym pojazd zapewnia bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Systemy takie umożliwiły dopuszczenie tego auta do użytkowania w normalnym ruchu drogowym.


Nissan 370Z produkowany jest  od 2009 roku jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy roadster. Opisywany model to samochód wyposażony w napęd na tylną oś. Moc silnika jest na nią przenoszona przez 6-biegową skrzynię manualną lub 7-biegowy automat. Silnik o pojemności 3.7 litra to jednostka napędowa generująca moc 331 koni mechanicznych przy 7000 obrotów na minutę. Dzięki takiemu silnikowi auto jest w stanie jeździć bardzo dynamicznie.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan 370 z?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Nissan 370 Z jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan 370 Z
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt