Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

moskwicz 412 ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Moskwicz
  Rok produkcji:
  1971
  Przebieg:
  72000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  50 KM
  Poj. silnika:
  1479 cm3
  Skrzynia:
  manualna

moskwicz 412

Moskwicz 412 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów segmentu C. Były to więc samochody o charakterze kompaktowym, których rozmiary były większe od aut miejskich, ale jednocześnie brakowało im trochę do zaliczenia ich do grona samochodów klasy średniej. Prezentowany pojazd był produkowany w latach 1967-2001, więc można stwierdzić, że było to auto produkcji radzieckiej, a później rosyjskiej. Samochód ten charakteryzował się zwartą konstrukcją, pomimo której zapewniał względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób nawet na dłuższych dystansach. Oznacza to, że spełniał on zadania zarówno samochodu rodzinnego na dłuższe trasy, jak również auta stworzonego z myślą o ruchu miejskim.


Prezentowany samochód Moskwicz 412 posiadał wnętrze charakteryzujące się podstawowym wyposażeniem, dzięki któremu jazda była względnie komfortowa oraz bezpieczna. Samochód zapewniał wydajną jazdę nawet na dłuższych dystansach, więc nadawał się do użytkowania w czasie dalszych rodzinnych wypadów. Był to jeden z konkurentów znanego polskiego auta, jakim był Fiat 125p. Samochód ten dysponował podstawowym wyposażeniem, dzięki któremu można było w miarę komfortowo i bezpiecznie pokonywać dalsze trasy.


Prezentowany pojazd Moskwicz 412 posiadał napęd na tylne koła, na które moc była przenoszona dzięki 4-biegowej manualnej skrzyni. Ten czterodrzwiowy sedan był pojazdem posiadającym silnik z przodu. Była to gaźnikowa jednostka R4 o pojemności 1.5 litra oraz mocy 75 koni mechanicznych. Masa własna pojazdu to poziom 1045 kilogramów.

Tagi: Moskwicz 412 ogłoszenia, samochody Moskwicz 412, sprzedam Moskwicz 412, kupię Moskwicz 412, nie Moskwicz 412 allegro, nie Moskwicz 412 olx, nie Moskwicz 412 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt