Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mitsubishi space runner ogłoszenia Samocholand.pl

mitsubishi space runner

Samochód osobowy istniejący na rynku pod nazwą Mitsubishi Space Runner jest autem zaliczanym do segmentu pojazdów typu minivan. Auto takie charakteryzuje się więc przestronnym wnętrzem pomimo posiadania małych rozmiarów jak na auto takiej klasy. W związku z tym atutem, w opisywanym samochodzie istnieje możliwość przewożenia 5 osób. Oznacza to, że prezentowane auto było samochodem o charakterze rodzinnym. Pojazd ten zapewniał bardzo komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy.


Prezentowane auto Mitsubishi Space Runner było produkowane w latach 1991-1998 jako generacja pierwsza tego modelu. Samochód ten charakteryzował się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było utrzymanie dużego obciążenia generowanego przez 5 osób. Kolejnym atutem był przestronny bagażnik oraz ogólna duża ładowność samochodu. Był to pojazd rodzinny, więc zastosowano w nim wiele rozwiązań technologicznych i elementów wyposażenia odpowiadających za zapewnienie jak najwyższego poziomu wygody, a także bezpieczeństwa jazdy. Auto posiadało napęd na przód lub na cztery koła, na który moc była przenoszona przez 5 lub 6-biegową skrzynię manualną oraz 4-biegową przekładnię automatyczną. Silnik 1.8 litra zapewniał moc na poziomie 122 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu Mitsubishi Space Runner była produkowana w latach 1999-2003. Auto posiadało takie same cechy jakościowe, jak w przypadku generacji pierwszej. Zastosowano również pewne innowacje. Opisywany model posiadał taki sam rodzaj napędu oraz mechanizmów odpowiedzialnych za przenoszenie mocy na układ napędowy. Silnik 1.8 litra był mocniejszy w porównaniu z generacją pierwszą i generował on moc 142 koni mechanicznych.

Tagi: Mitsubishi Space Runner ogłoszenia, samochody Mitsubishi Space Runner, sprzedam Mitsubishi Space Runner, kupię Mitsubishi Space Runner, nie Mitsubishi Space Runner allegro, nie Mitsubishi Space Runner olx, nie Mitsubishi Space Runner otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt