Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mitsubishi i-miev

Jaka jest historia marki mitsubishi i-miev?

Samochód osobowy znany pod nazwą Mitsubishi i-MiEV to pojazd osobowy zaliczany do segmentu aut miejskich. Umożliwia on przewożenie osób, ale ze względu na jego charakter nie może on służyć jako samochód rodzinny. Głównym przeznaczeniem tego auta jest zapewnienie transportu do pracy, szkoły, miasta lub w inne miejsca na krótkich dystansach. Dzięki temu model ten cieszy się zainteresowaniem osób, które cenią sobie możliwość wydajnej, dynamicznej, ale jednocześnie taniej oraz ekologicznej jazdy o charakterze miejskim.


Opisywany samochód Mitsubishi i-MiEV  jest produkowany od 2009 roku jako 5-drzwiowy hatchback. Model ten posiada bardzo ciekawe wyposażenie, dzięki któremu zapewniony jest wysoki poziom bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. W skład takiego wyposażenia wchodzą różne elementy, takie jak poduszki powietrzne, system wspomagający kierownicę w przypadku utraty stabilności jazdy czy też system kontroli trakcji. Jeśli chodzi o komfort to zastosowano podgrzewany fotel kierowcy oraz klimatyzację.


Prezentowany model Mitsubishi i-MiEV to samochód posiadający napęd na tylną oś. Ten 5-drzwiowy hatchback jest samochodem posiadającym napęd elektryczny. Dzięki zastosowaniu takiego źródła napędzania auta zadbano o jego ekonomiczny, a także ekologiczny charakter. Zastosowana w nim elektryczna jednostka napędowa zapewnia moc na poziomie 67 koni mechanicznych. Dzięki temu auto nadaje się idealnie do jazdy miejskiej lub pokonywania krótszych dystansów poza miastem. Auto rozpędza się do 100 km/h w niecałe 16 sekund (15,9). Silnik zużywa 13,5 kWh na 100 kilometrów.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi i-miev?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Mitsubishi i-MiEV jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Mitsubishi i-MiEV
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt