Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mitsubishi colt ogłoszenia Samocholand.pl

mitsubishi colt

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym jako Mitsubishi Colt to pojazd zaliczany do grona aut klasy C. Jest to więc auto charakteryzujące się zwartą, kompaktową konstrukcją, pomimo której w pojeździe możliwe jest względnie komfortowe oraz bezpieczne przewożenie 5 osób. Oprócz tego auto takie posiada umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową i dzięki temu może być użytkowane jako pojazd rodzinny przeznaczony do dalekich podróży. Warto również dodać, że opisywany samochód jest modelem auta, które posiada w sobie wiele cech pojazdu o charakterze miejskim - mały rozmiar, zwrotność, ekonomiczny charakter, itp.


Prezentowany samochód Mitsubishi Colt był produkowany w latach 1978-2012. Pierwsza generacja zaliczana była do segmentu, czyli był to typowy miejski pojazd subkompaktowy. Dopiero dalsze generacje były produkowane w ramach klasy C. Przez cały okres produkcji powstało aż sześć generacji prezentowanego modelu. Różniły się one wyglądem zewnętrznym, wielkością, projektem wnętrza, zastosowanym wyposażeniem, a także wykorzystanymi technologiami.


Szósta generacja modelu znanego pod nazwą Mitsubishi Colt była produkowana w latach 2004-2012. Samochód ten pozwalał na przewożenie 5 osób oraz posiadał zbiornik paliwa o pojemności 47 litrów. Opisywany model dysponował napędem na przednią oś. Jeśli chodzi o silniki to w samochodzie tym zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.1-1.5 litra. Generowały one moc na poziomie 55-110 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna aut wyposażonych w takie silniki stała na poziomie 165-210 kilometrów na godzinę.

Tagi: Mitsubishi Colt ogłoszenia, samochody Mitsubishi Colt, sprzedam Mitsubishi Colt, kupię Mitsubishi Colt, nie Mitsubishi Colt allegro, nie Mitsubishi Colt olx, nie Mitsubishi Colt otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt