Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mitsubishi carisma ogłoszenia Samocholand.pl

mitsubishi carisma

Mitsubishi Carisma to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy średniej. Oznacza to, że prezentowany model jest pojazdem posiadającym przestronne wnętrze umożliwiające przewożenie 5 osób. W związku z tą cechą prezentowane auto było użytkowane jako pojazd o charakterze rodzinnym. Samochód taki posiadał sprzęt i technologie zapewniające komfortową, a także bezpieczną jazdę. Pojazd ten wyprodukowano z myślą o osobach, którym zależało na wysokiej jakości samochodzie dla siebie i swojej rodziny, który zapewniał zadowalające osiągi, dobre warunki jazdy oraz ekonomiczną eksploatację.


Opisywany samochód Mitsubishi Carisma był produkowany w latach 1995-2004 jako 5-drzwiowy liftback lub 4-drzwiowy sedan. W takim aucie zastosowano nowoczesne wyposażenie, którego zadaniem było poprawianie poziomu bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. Sprzęt taki charakteryzował się wysoką jakością wykonania, dzięki której w doskonały sposób spełniał postawione przed nim zadania. W 1999 roku przeprowadzono gruntowną modernizację obejmującą wygląd na zewnątrz, wewnątrz oraz zastosowane technologie.


Samochód znany pod nazwą Mitsubishi Carisma to pojazd, który posiadał 4-biegową skrzynię automatyczną lub 5-biegową przekładnię manualną odpowiadającą za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to prezentowany pojazd dysponował silnikami 1.3-1.9 litra o mocy 82-115 koni mechanicznych. Dzięki temu prezentowany pojazd był dostępny w bardziej ekonomicznej lub bardziej dynamicznej wersji.

Tagi: Mitsubishi Carisma ogłoszenia, samochody Mitsubishi Carisma, sprzedam Mitsubishi Carisma, kupię Mitsubishi Carisma, nie Mitsubishi Carisma allegro, nie Mitsubishi Carisma olx, nie Mitsubishi Carisma otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt