Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

microcar m.go ogłoszenia Samocholand.pl

microcar m.go

Microcar M.Go to samochód osobowy zaliczany do grona tak zwanych mikrosamochodów. Jest to więc auto charakteryzujące się małymi rozmiarami, w którym możliwe jest przewożenie maksymalnie dwóch osób. Nie jest to więc pojazd o charakterze rodzinnym tylko auto przeznaczone do użytkowania miejskiego, a także na krótkich dystansach. Samochód taki został stworzony z myślą o ludziach, którzy poszukują nie za szybkiego, zwrotnego oraz taniego w eksploatacji środka transportu zapewniającego dojazd do szkoły, pracy lub w inne miejsce.


Prezentowany model francuskiego samochodu jest pojazdem stworzonym z myślą o osobach, które są zainteresowane niedrogim rozwiązaniem stanowiącym alternatywę dla skutera. Ze względu na swoją specyfikację, model Microcar M.Go jest samochodem, z którego mogą korzystać osoby bez prawa jazdy kategorii B, w tym użytkownicy nieletni posiadający kartę motorowerową. Auto posiada bowiem podobne parametry do tych generowanych przez skutery, a także motorowery.


Prezentowany samochód Microcar M.Go jest wyposażony w sprzęt, taki jak na przykład komputer pokładowy, elektryczne szyby, światła LED, centralny zamek, poduszka powietrzna oraz w wiele innych elementów, dzięki którym jazda jest bardzo komfortowa, a poziom jej bezpieczeństwa jest wysoki. Ten 3-drzwiowy hatchback wyposażony jest w silnik o pojemności 0.5 litra, który generuje moc na poziomie 5,4 koni mechanicznych pozwala to na osiąganie prędkości na poziomie 45 km/h. Dzięki temu osoby nieletnie nie będą jeździć po drodze z nadmierną prędkością.

Tagi: Microcar M.GO ogłoszenia, samochody Microcar M.GO, sprzedam Microcar M.GO, kupię Microcar M.GO, nie Microcar M.GO allegro, nie Microcar M.GO olx, nie Microcar M.GO otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt